Завантажити ще

Єфросиніна, Остапчук та Мазур озвучили вірші українських поетів, написані у перші місяці війни

Єфросиніна, Остапчук та Мазур озвучили вірші українських поетів, написані у перші місяці війни
Фото: Прес-служба PR Batteries

Український телеведучий та продюсер Павло Шилько запустив арт-проект “Буремні вірші”, де знаменитості зачитують вірші молодих та досвідчених українських поетів, написані у перші місяці війни. Першими учасниками ініціативи стали телезірки Маша Єфросиніна, Володимир Остапчук, Алла Мазур та Олег Панюта. Відеовірші були покладені на музику та опубліковані на Youtube-каналі "MED+" - майданчику, де працівники медичної сфери висвітлюють теми, пов'язані зі здоров'ям.

Так, Маша Єфросиніна зачитала вірш "Страта" Ігоря Дріжчаного, Володимир Остапчук озвучив "Коли закінчиться війна" Ангелини Дрьомової, а "Тут ходили колись трамваї" Олени Татьянченко можна почути у виконанні Олега Панюти.

Ідеєю для створення арт-проекту послужив вірш "Я з тих, хто чекає у черзі до бою" співака Василя Логая. Почувши твір, продюсер вирішив зачитати його у студії. Пізніше на своїй сторінці у Facebook Павло Шилько звернувся до українців із проханням надсилати йому свої вірші, написані у лихі часи. У своїх творах люди розповідають власні історії, виливають душу, діляться потаємним та розповідають про пережите під час бомбардувань чи евакуації. Режисером першого та всіх наступних за ним відеовіршів став Макс Охрім, сім'ї якого вдалося вирватися зі зруйнованого Ірпеня.

Арт-проект телеведучого підтримав продюсер Сергій Затула, а також Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення. Незабаром відеоролики з’являться на телеканалах України в ефірі єдиного телемарафону новин. Надалі до арт-проекту також приєднаються MONATIK, Юлія Саніна, Артем Пивоваров, Ольга Горбачова та інші знаменитості.