Завантажити ще

Полякова та Єфросініна фото "на параді" за підтримки флешмобу Лесі Нікітюк для ЗСУ

Полякова та Єфросініна фото
Фото: instagram.com \Маша Єфросиніна

Українська телеведучаЛеся Нікітюк вигадала простий та ефективний жіночий флешмоб на підтримку бійців ЗСУ. Дівчата тепер можуть публікувати гарні фото у соцмережах не просто так (як це зазвичай відбувається), а зі шляхетною місією підняти бойовий дух українських захисників.

Заодно – додаткова мотивація привести себе до ладу (хто у воєнний час раптом відсунув це питання на другий план) – щоб не виглядати на фото “зачуханою” – бо “наші захисники повинні бачити нас красивими”. Ідею Леся 6 травня пояснила в Інстаграм, заодно опублікувавши своє фото із синіми та жовтими квітами.

- Я бачу, як за час війни ми з вами небагато, як це правильно сказати... так, щоб себе і вас не образити.
Ну не постаріли, а потьмяніли, втратили колір. Коротше, ми цього права не маємо. Я розумію, що таке час. Але час страху минув, ми високо підняли голову. А якщо ми її підняли – значить вона має виглядати розкішно!

Наші чоловіки, наші захисники повинні бачити нас красивими. Щоб вони ще краще нас захищали, ми повинні підняти їм моральний дух та й чоловічий. Щоб було бажання якнайшвидше розбити ворога і повернутися додому. Тому пропоную флеш-моб - виставляємо свої гарні фото під хештегом #красадля ЗСУ, - написала вона.

Дівчата поставилися до вигадки Нікітюк із креативом та натхненням. До флешмобу підключилися зірки шоу-бізнесу.

Вчора, готуючись до нашого благодійного вечора "Дорослі Дівчатка", ми побачили, що наша подруга Леся оголосила досить справедливий челендж #КрасадляВСУ. Отже, хлопці, якщо ви дійсно краще почуваєтеся, коли бачити нас, українських жінок, не заплаканими та зачуханими, то ловіть нас із Корольової Ночі «при повному параді» – для нас же це буде сильна мотивація частіше підводити очі, – написала Маша Єфросиніна, виставивши селфі з Олею Поляковою майже у стилі Pin-up girl

Фотограф та модель Соня Плакідюк постала інтелектуалкою.

- Моя дорога Леся Нікітюк наказала нарядитись і підтримати хаштег #красадляЗСУ. Але маю сказати, що з чепуру поки що вдався тільки бант і квіти з підземного переходу. А ось душу чепурять вірші Ліни Костенко – вони в каруселі, – пояснила вона.

- Підтримую челендж моєї позитивної Лесі. Не знаю, чи є час у наших хлопців, бачити ці фото зараз, але вірю, що після нашої Перемоги вони їх обов'язково побачать. Слава нашим ЗСУ та тим, хто долучається та допомагає українцям та Україні у такий складний для всіх нас час, - увійшла до чату Олена Омаргалієва.

Наталка Карпа зізналася, що їй довелося зробити над собою зусилля, щоби бути позитивною в кадрі, але треба – так треба!

- Богиня українського гумору запустила дуже правильний і крутий флеш-моб #красадлязсу. Чесно, щось складно було зробити наструйову фоту, хоч і губи підмалювала і рум'янець навела, ще й брошкою доповнила образ) але коли Леся каже, що ми повинні надихати хлопців, - значить, так робитимемо. Дівчатка, панночки, красуні, долучайтеся до флешмобу - краси занадто багато не буває. Надихаємо наших хлопців на швидку перемогу! – заявила вона.

У стрічці частіше з'являються визнання дівчат, які зовсім забули про свою красу, перестали почуватися жіночними, і докладати зусиль, щоб очі знову світилися… однак кожна з нас має не дати собі згаснути, поховати себе під попелом болю… ми просто маємо бути, як весна, цвісти всупереч усьому. Підтримую челендж #красадлязсу - приєднуйтесь і передавайте далі, - надихнулася Ганна Завальська, передавши виклик сестрі.

Якщо чесно, зараз я майже не фотографуюсь – немає бажання та натхнення, і ділитися навіть нема чим. Але дійсно, ми, дівчата, не повинні забувати про себе, про свою жіночність і нашу місію - підтримувати та надихати наших чоловіків, коханих та захисників. Давайте разом відчуємо, розфарбуємо та прикрасимо весну. І Україна ПЕРЕМОЖЕ! Дівчата, приєднуйтесь! - повідомила Ангеліна.