Завантажити ще

Тарас Цимбалюк розповів, як його теща та бабуся дружини виживали у блокаді та евакуювалися з Маріуполя

Тарас Цимбалюк розповів, як його теща та бабуся дружини виживали у блокаді та евакуювалися з Маріуполя
Фото: instagram.com/taras.tsymbaliuk

Український актор Тарас Цимбалюк розповів, як родичам його дружини Тіни вдалося вибратися із окупованого Росією Маріуполя. В інтерв'ю "Зірковому шляху" 24 травня артист зізнався, що з перших днів вторгнення РФ до України просив тещу та бабусю дружини виїхати з міста, але вони відмовлялися. А після того як російські окупанти почали зрівнювати місто із землею, ховалися у підвалі.

- Ми говорили одразу, що треба виїжджати звідти. Наскільки люди у Маріуполі, у тих краях, звикли до вибухів – вони не думали, що все буде так. Ми їм казали: "Приїжджайте", а вони: "Та ні, у нас тут трохи гучно, але начебто нормально". Словом, ніхто тоді не знав, що Маріуполь зрівняють із землею, – зазначив Тарас. – Розкручували батареї, пили воду звідти. Смоктали шматочок сала раз на три дні, щоб вижити... А у бабусі ще цукровий діабет досить серйозний. Це люди, яких війна, м'яко кажучи, дуже загартувала.

Цимбалюк додав, що зв'язок із рідними дівчини обірвався на початку березня. Родичі пари не виходили на зв'язок два тижні, а потім, ризикуючи життям, виїхали з Маріуполя на авто замінованою дорогою. Внаслідок обстрілів будинок бабусі зруйнований, а в будинку його тещі кілька разів жили російські окупанти.

- Їхня сусідка знайшла зв'язок і сказала, що бабуся та Алла (мама Тіни. – Авт.) живі і вони сидять у підвалі увесь час. Коли почали обстрілювати той підвал, вони зрозуміли, що треба йти ва-банк. Тому що є такий калібр снаряда, який під фундамент може зрівняти будинок із землею... І вони вирішили, що треба їхати. Побачили, що їхня машина лише один раз була зачеплена уламком, – вони сіли і, дякувати богові, виїхали з Маріуполя. Вони поїхали до Запоріжжя, Дніпра і потім доїхали до нас [Корсунь-Шевченківський]. Наразі ми всі у Києві.

Раніше Тарас Цимбалюк назвав позицію Тодоренко, яка мовчить про війну, "дном, а казахського коміка Нурлана Сабурова - "дурнем" за його жарти на адресу українців.

Цимбалюку 32 роки. Артист відомий за ролями у серіалах "Останній яничар", "Кріпосна", "Кава з кардамоном", "Кайдашева сім'я", а також у фільмі "Чорний ворон". З липня 2021 року у шлюбі з візажисткою та дизайнером Тіною Антоненко.

Новини по темі: Актори