Завантажити ще

Офіс президента: Джолі приїхала після дзвінка Єрмака І наша з нею історія лише починається

Офіс президента: Джолі приїхала після дзвінка Єрмака І наша з нею історія лише починається

Відома голлівудська актриса Анджеліна Джолі приїхала в Україну після розмови з головою Офісу президента Андрієм Єрмаком, який спілкувався з артисткою з відеозв'язку неодноразово. Про свою сторінку у Фейсбуці написала радниця з питань комунікацій голови ВП Дар'я Заливна.

- Нарешті офіційно можу вам зізнатися, хто насправді стоїть за приїздом Анджеліни Джолі до України. І хто має її телефонний номер. Для протоколу: про «Львівські круасани» він не просив Як кажуть на Галичині, так це стало. – зауважила Заливна.

За її словами, це був «далеко не перший зум Андрія Єрмака та Анджеліни Джолі». Проте вона впевнено додала, що історія України з Анджеліною «тільки починається».

- Скоро самі все побачите, - зацікавила користувачів Заливна.

Анджеліна Джолі приїжджала до Львова 30 квітня. Під час візиту вона завітала до кафе «Львівські круасани», викликавши серед відвідувачів ажіотаж. У цей час у закладі знаходився 14-річний хлопець, який так був захоплений музикою у своїх навушниках, що не помітив знаменитість поряд із собою. Натомість його помітили інші. Тепер Юлик – теж зірка.

Дар'я Заливна розповіла про

Дар'я Заливна розповіла про