21 травня
Завантажити ще

Гвоздьова показала, як російські окупанти обстріляли автомобіль її чоловіка

Гвоздьова показала, як російські окупанти обстріляли автомобіль її чоловіка
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Російські окупанти обстріляли машину чоловіка переможниці "Танців із зірками" Ілони Гвоздьової. На щастя, ніхто не постраждав. Знімки пошкодженого авто хореограф опублікувала у своєму Instagram.

- Скільки хороших та незабутніх моментів були пов'язані з улюбленою машиною мого Івана Хом'ячука. Згадую, як ти перший раз покликав мене проїхати з тобою на твоєму SKYLINE, і ми стояли на Старті на змаганнях на Чайці. Тоді мені було так страшно і в той же час я так пишалася тобою і твоєю сміливістю! Те, як ти дрефтував на нашому весіллі назавжди залишиться в серці, - зауважила танцівниця.

Гвоздьова зазначила, що після війни вони з чоловіком куплять нову машину, а цю залишать на згадку.

- Мені так шкода мій коханий, але головне зараз це життя! Ми з тобою ще такі молоді, енергійні, ще заробимо і купимо ще кращу машину, але цю залишимо як пам'ять. Все найкраще у нас ще попереду. Обіймаю тебе і дуже чекаю зустрічі та перемоги! – уточнила зірка.

Раніше Ілона Гвоздьова засудила дії українських артистів, котрі живуть і працюють у Росії, і при цьому замовчують війну РФ проти нашої країни. Артистка запропонувала після перемоги надіслати таких українців на народний суд.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ілона Гвоздьова Dancer (@ilonagvozdeva)