13 червня
Завантажити ще

Потап звернувся до російських зірок-мовчунів: Ваша країна стала терористом №1 на планеті Земля

Потап звернувся до російських зірок-мовчунів: Ваша країна стала терористом №1 на планеті Земля
Фото: instagram.com/realpotap

Співак і продюсер Олексій Потапенко звернувся до російських знаменитостей, які продовжують мовчати про війну РФ в Україні. Артист опублікував у соцмережах колаж з фотографій зірок з багатомільйонною аудиторією, закликавши їх публічно озвучити свою позицію. Серед тих, до кого звернувся продюсер – Філіп Кіркоров, Алла Пугачова, Баста, Федір Бондарчук, Нонна Гришаєва, Егор Крід, Михайло Галустян, Юлія Висоцька, Сергій Гармаш.

- На терезах занадто багато... кар'єри, сім'ї, бізнес... різний вік, різна глибина проникнення.... але так за помахом чарівної палички замовкнути всім, одночасно або переписувати за методичкою пости про патріотизм у ті самі дні, коли Ваша країна стала терористом №1 на планеті Земля, під керівництвом шизофреніка з бункера.... Буча Гостомель, Ірпінь, Маріуполь - кров, насильство, жорстокість і смерті, невже це не привід скористатися роками, досвідом і славою, впливом на маси, щоб висловити свою позицію? Так …буде боляче, страшно, важко, але ви завжди будете себе поважати за те, що посміли бути Людиною!!!! ЗА ТЕ, ЩО МОЖЕТЕ СКАЗАТИ! – зазначив Потап.

Раніше мама Наташі Корольової Людмила Поривай присвятила пост українцям і відписалася в соцмережах від зятя, який підтримав російських військових. А співак та телеведучий Коля Серга звернувся до Регіни Тодоренко, екс-бойфренда якої розстріляли окупанти в Бучі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Oleksii Potapenko (@realpotap)