Завантажити ще

Макс Барських показав знімок з військових навчань і висловився про трагедію в Бучі: Сподіваюся, що зло буде покарано

Макс Барських показав знімок з військових навчань і висловився про трагедію в Бучі: Сподіваюся, що зло буде покарано
Фото: instagram.com/max_barskih

Український співак Макс Барських, який напередодні вступив до лав ЗСУ, опублікував у соцмережах знімок у камуфляжному одязі та з автоматом у руках. Артист зізнався, що зараз відбувається курс військової підготовки: він прибув на полігон і навчився, як правильно поводитися зі зброєю.

- Сьогодні був на полігоні, ознайомився зі зброєю, - підписав знімок Барських.

Виконавець також записав відеозвернення після побачених наслідків військових злочинів окупантів у Бучі. Співак висловив надію, що російські військові та ті, хто підтримує політику Путіна, понесуть покарання за свої дії.

- Ненависть до росіян, Росії та всього, що з нею пов'язано, просто зростає з кожною секундою. Кожен росіянин, хто підтримує, як і раніше, Путіна і всі дії, які він робить, є справжнісіньким фашистом. Навіть гірше, ніж колись було в Німеччині. Дуже сподіваюся, що зло карається і кожен росіян відчує весь біль, який переживають українці, - зазначив артист.

Раніше Барських завітав до Львова, де виступив і поспілкувався з переселенцями, а пізніше приїхав до лікарень, де приймають постраждалих від війни.

Макс Барських заборонив використовувати свої пісні на території Росії після військового вторгнення РФ в Україну, а його колеги Іван Дорн та Алан Бадоєв відмовилися від співпраці з артистами з РФ.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)