Завантажити ще

Макс Барських відповів засуджуючим його висловлювання на адресу РФ - Тіматі, Славі, Рудковській та Бузовій

Макс Барських відповів засуджуючим його висловлювання на адресу РФ - Тіматі, Славі, Рудковській та Бузовій
Фото: instagram.com/max_barskih

Співак Макс Барських записав нове відеозвернення до російських артистів, які засудили його висловлювання на адресу РФ з початку війни в Україні. У відео виконавець відповів на претензії репера Тіматі, співачки Слави, продюсера Яни Рудковської та телеведучої Ольги Бузової.

Публікуємо заяву артиста без правок:

- Почитав новини російського шоу-бізнесу. Говорив собі "Ти вище за це, не реагуй", але все-таки скажу. Тіматі, знаю, що дві твої дірки вже давно зайняті. Не розумію, як ти знайшов час, щоб звільнити свій рот і пред'явити мені якісь висловлювання. Ти бачиш, як громадяни Російської Федерації, солдати, вбивають українських людей, дітей, трощать міста. Тому, краще сиди мовчки, сопи у свої дві дірки та йди рятуй свою напівбанкрутну компанію, смаж свої бургери. І вистачить сипати свої погрози. Ти нічого з себе не уявляєш без допомоги своїх "папиків". Хто ще там. Слава. Ти лицемірко. Нещодавно співала мені оди кохання, а зараз відкрила рот і смердить. Якщо ти так пишаєшся тим, що робить Росія з Україною, сідай на ведмедя, скачи до Сибіру, бий у груди та кричи «Росія-матінка». Тобі це підійде. Яна Рудковська, мені здається, ти вже давно нічого не бачиш, крім логотипів Louis Vuitton. Прокинься, ти ж розумна жінка. Вже здала в оренду ковзанку, виїхала з Росії. Як так? Ви ж патріоти всі, куди ви кидаєте батьківщину? Незабаром китайська партія Луї Віттонів має прийти в Росію, і то не факт. Бузова, Леді Бу. У Дубаях? Теж полетіла? Дякую інстаграму, що позбавив нас від твоєї присутності, від цього нескінченного потоку непотрібної нікому інформації. Сиди там і вір, що всі твої роботи перейдуть з інстаграма в телеграм. Що малоймовірне. Я хочу подякувати кожному російському артисту, який виступив на підтримку України, дякую вам величезне. Це дуже важливо для українського народу. І ми можемо сміливо назвати вас братами. А всі мовчазні... удачі вам та успіхів! - сказано у відеозверненні в інстаграмі.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)

У відповідь на пост Барських продюсер Яна Рудковська назвала його шахраєм, який "кинув" шанувальників, що придбали квитки на його концерти в Росії.

Раніше співак також заявив про припинення гастролей у Росії та заборонив використовувати свою музику телеканалам та радіостанціям країни-агресора. Колеги артиста, режисер Алан Бадоєв та співак Іван Дорн відмовилися від співпраці з російськими артистами.  Андрій Данилко, відомий за образом Вєрки Сердючки, після нападу Росії на Україну поміняв рядок у своєму хіті "Dancing Lasha Tumbai" на "Russia goodbye".