Завантажити ще

Актор Бенедикт Камбербетч вийшов на сцену американської кінопремії з прапором України

Актор Бенедикт Камбербетч вийшов на сцену американської кінопремії з прапором України
Фото: Andy Howell/Twitter

Британський актор Бенедикт Камбербетч підтримав Україну, прийшовши на церемонію кінопремії Cinema Vanguard Award у Каліфорнії з українським прапором. Забираючи нагороду за роль у фільмі "Влада пса", артист зізнався, що прапор йому вручив фанат під час відкриття іменної зірки на Алеї слави у Голлівуді.

- Я не можу сьогодні виступати в цей дивовижний момент мого життя на цій незвичайній трибуні, не визнаючи очевидність того, що відбувається в Україні, і не висловлюючи своєї підтримки народу України, моєї підтримки народу Росії, який виступає проти клептократії та ідіотизму їхніх правителів, щоб спробувати зупинити розвиток цього злочину, - сказав він під час відкриття іменної зірки, пише DailyMail.

Камбербетч також закликав світову громадськість не залишатися осторонь того, що відбувається, і надати всіляку підтримку:

– Ви можете підтримувати організації. Ви можете підтримати тих, хто допомагає біженцям на місцях. Ви можете підтримати правозахисні організації. Ви можете натиснути на своїх політиків, свій банк, свою промисловість, щоб вони визнали все, що ви можете зробити, щоб допомогти. Це можливо, тому я закликаю людей у цей день зробити це, - додав артист.

Раніше підтримку Україні висловили Леді Гага, Анджеліна Джолі, Мадонна, Майлі Сайрус, сім'я Кардаш'ян, Майкл Дуглас, а збір коштів на допомогу біженцям організували актори Міла Куніс із чоловіком Ештоном Кутчером, Райан Рейнольдс та Блейк Лавлі, а також Дженніфер Еністон. Про те, як відреагували українські та закордонні знаменитості на вторгнення Путіна до нашої країни, читайте тут.

Фото: Andy Howell/Twitter

Фото: Andy Howell/Twitter