Завантажити ще

Блогерка Стужук відповіла на хейт навколо її особистого життя: Вільна жінка має право обирати

Блогерка Стужук відповіла на хейт навколо її особистого життя: Вільна жінка має право обирати
Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

Блогерка та багатодітна мама Софія Стужук у соцмережах відповіла на невдоволення хейтерів, які пишуть, що вона "змінює чоловіків, як рукавички". Напередодні Софія опублікувала знімок з новим коханим, чим викликала неоднозначні реакції у публіки. Частина аудиторії пораділа за дівчину, інша – обрушилася з критикою. У відповідь блогерка пояснила, що раніше не робила жодних заяв про стосунки з хлопцями, окрім чоловіка.

- Перше, за що я не вважаю за потрібне виправдовуватися і за що топитиму до останнього - вільна жінка має право робити, що вона хоче, зі своїм особистим життям, має право обирати, знайомитися з чоловіками, ходити на побачення, спілкуватися. Ніхто не живе у світі єдинорогів, і напевно, зрозуміло, що по клацанню пальців партнер, який нам підходить, з першого разу не трапляється. Може, комусь щастить. А іноді варто пробувати, доки не вибереш собі найкращого "самця", так скажемо. Так що, як і будь-яка інша жінка, вийшовши зі стосунків, природно, я займалася своїм особистим життям, спілкувалася з чоловіками, ходила на побачення. Я вважаю це абсолютно нормальним, за що взагалі не маю наміру виправдовуватися. Я спокійно все показувала у блозі. Мені приховувати нічого, я ділюся з вами особистим життям, - зізналася Софія у сторіс.

Дівчина не пройшла повз питання і про хлопців, які раніше з'являлися у неї в інстаграмі - блогер і бізнесмен Андрій Шатирко, а також футболіст з Нідерландів. З першим вона не спілкується близько чотирьох місяців, а з другим зустрічалася влітку в Києві.

- Хто там, скільки і як, як влаштовано з дітьми – це взагалі не ваша справа. Я відповідаю за своїх дітей та їхній моральний стан. Хто там заплутався, я нагадаю, що за цей рік у мене з'являлося двоє чоловіків у блозі без будь-яких гучних заяв, тим більше заяв про стосунки, – уточнила Стужук. - Я любила лише свого чоловіка і люблю чоловіка, з яким я у стосунках актуальних зараз.

А зараз Софія будує стосунки з чоловіком, але імені його не називає. Вони познайомилися у клубі та разом провели ніч, після чого почали спілкуватися. Раніше кохані разом відпочивали у Ризі.

Стужук 26 років. Вона одна із найпопулярніших українських блогерів в інстаграмі. На аккаунт Софії підписано 5,5 млн людей. Її чоловік, блогер Дмитро Стужук, помер від коронавірусу в жовтні 2020 року. У пари троє дітей - Девід, Лола та Олівія.

Софія Стужук відпочивала у США разом із дітьми та Андрієм Шатирком Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

Софія Стужук відпочивала у США разом із дітьми та Андрієм Шатирком Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

Софія та футболіст із Нідерландів Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

Софія та футболіст із Нідерландів Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk