21 травня
Завантажити ще

Блогер Стужук розповіла про пластичні операції: Загалом задоволена, але деякі моменти хотілося б покращити

Блогер Стужук розповіла про пластичні операції: Загалом задоволена, але деякі моменти хотілося б покращити
Фото: instagram.com/sofia_stuzhuk

Український інстаграм-блогер Софія Стужук розповіла про свої пластичні операції. В інтерв'ю YouTube-каналу "Ходять чутки" вона заявила, що завжди хотіла змінити ніс та груди незважаючи на те, що в них не було "нічого поганого".

- Я навіть коли з чоловіком познайомилася, казала, що колись, коли я зароблю, накопичу грошей, то зроблю собі груди та ніс. Я завжди цього хотіла. Мені ця "пімпочка" не подобалася. В мене були комплекси. Мені треба виглядати ідеально, - поділилася вона.

Дівчина також прокоментувала тренд на природність, який підтримувала та розповідала підписникам, що проти хірургічних втручань і у неї "все натуральне".

- Усі ці "хвилі природності". Я не знаю, як воно працювало, але якийсь комплекс відмінниці чи щось змушувало. По-перше, хотілося бути якоюсь особливою чи це від болю, не знаю від чого. Хотілося себе переконати в тому, що ось я така і за натуральність, а ви всі ось такі. Я себе протиставляю, всі однакові, всі ось пластику роблять, і що це за ідеали краси? Я не знаю, що це було, я реально переконувала себе, - зазначила Стужук.

Вона також назвала тренд на прийняття себе "спірною штукою", в якій складно знайти грань.

- Якщо я говорю, що проти хірургічних втручань, то де саме грань "прийняття", коли у мене губи підколоті? Де "прийняття", коли я треную велику попу у залі? Не знаю, волосся фарбують, брови ми всі робимо - це теж неприродно. Ну про яке прийняття йдеться? Прийняти що саме потрібно? Прийняти себе - це навіть не про зовнішність, це про те, що: "Так, ось я є така, я маю це тіло, але я ще маю якісь свої думки, почуття, бажання, внутрішній образ себе", - додала вона.

Дівчина впевнена, що коли людина має внутрішні бажання змінити або покращити себе, щоб виглядати красиво, то вона повинна прийняти цю сторону. На запитання ведучої Раміни Есхакзай, коли сама Софія буде задоволена своїми змінами у зовнішності, вона відповіла, що "є ще моменти, які б вона хотіла поліпшити".

- Загалом, краще, я не шкодую, що зробила. Наразі мені о'кей, ну, так як є, я це приймаю. Мені, в принципі, комфортно, я задоволена собою, мені зараз подобається, як я виглядаю, більше, ніж будь-коли в моєму житті, хоча я колись би сказала, напевно, по-іншому, не знаю, мені зараз легко і просто, я все приймаю. і у мене немає жодного негативу та засудження, - сказала блогер.

Софії Стужук 26 років. Вона одна із найпопулярніших українських блогерів в Інстаграмі. На аккаунт Софії підписано 5,6 млн людей. Її чоловік, блогер Дмитро Стужук, помер від коронавірусу 16 жовтня 2020 року. У пари троє дітей - Давіл, Лола та Олівія.

Новини по темі: Блогери