articles Object ( [params] => Array ( [approved] => 1 [assign] => mainstream [category] => 2850 [include_extra] => 1 [langid] => 2 [limit] => 12 [memcache] => 1 [order] => adate DESC [where] => a_p.adate < UNIX_TIMESTAMP() AND a_p.adate >= 1701565404 ) [langid] => [store_to_cache] => [cache_key] => articles-314665582 [articles] => Array ( [680822] => article Object ( [absnum] => 680822 [numsup] => 0 [childs] => 0 [alias] => druzhina-devida-lincha-podala-na-rozluchennja-iz-rezhiserom-pislja-14-rokiv-shljubu [title] => Дружина Девіда Лінча подала на розлучення з режисером після 14 років шлюбу [title_short] => [meta_title] => Дружина Девіда Лінча подала на розлучення з режисером після 14 років шлюбу [meta_keywords] => новини шоу-бізнесу, Девід Лінч, Девід Лінч дружина, Девід Лінч розлучається, Девід Лінч дружина, Девід Лінч, особисте життя, Емілі Стоуфл [meta_description] => Дружина Девіда Лінча розлучається з режисером після 14 років шлюбу [seo_h1] => [seo_body] => [body] =>

Американський режисер та актор Девід Лінч розлучається з дружиною після 14 років шлюбу. Ініціатором розриву стосунків виступила обраниця кінодіяча, артистка Емілі Стоуфл. Про це повідомляє TMZ.

За даними джерела, пара розійшлася аж ніяк не полюбовно. У своїй заяві Емілі через суд вимагає встановити одноосібну опіку над їхньою 11-річною дочкою, при цьому вона не проти, щоб режисер бачився з дитиною. Стоуфл також хоче, щоб Лінч виплачував їй аліменти та покрив витрати на гонорари її адвокатів. Чи підписувала пара шлюбний контракт, поки невідомо, але протягом багатьох років Девід будував дуже успішну кар'єру. Лінч тричі номінувався на "Оскар" за найкращу режисуру, а також є володарем "Золотої пальмової гілки" Каннського кінофестивалю та почесного "Золотого Лева" Венеціанського кінофестивалю.

Емілі – четверта дружина Девіда Лінча. Вона молодша за 77-річного кінодіяча на 32 роки. Лінч та Стоуфл почали зустрічатися після зйомок картини "Внутрішня імперія", де акторка виконала одну з ролей. Пара зіграла весілля у 2009 році, а 2012-мв у подружжя народилася донька. До шлюбу зі Стоуфл Лінч був одружений з Пеггі Ленц (1967-1974), Мері Фіск (1977-1987) та Мері Суїні (2006-2007). У кожному з цих шлюбів у артиста народилася дитина.

Девід Лінч є режисером картин: "Синій оксамит", "Людина-слон", "Загублене шосе", "Дикі серцем", "Внутрішня імперія", "Малхолланд Драйв" та популярного серіалу "Твін Пікс".

[category] => 2850 [categories] => [categories_seo] => [type] => 2097152 [position] => 342715 [adate] => 1701605693 [publication_date] => [adate_day] => 1701561600 [approved] => 1 [langid] => 2 [created] => 1701605693 [changed] => 1701605693 [userid] => 40766 [redirect] => [views] => 0 [shares] => [comments] => [header] =>

Екскохана режисера через суд вимагає встановити одноосібну опіку над їхньою 11-річною дочкою.

[with_photo] => 1 [with_gallery] => 0 [with_video] => [imagealt] => Jason LaVeris/FilmMagic [coordinates] => [extcode] => [user_changed] => 40766 [common_props] => [models_props] => [file] => [sources] => [references] => [authors] => [creator] => [files] => [gallery] => [images] => [props] => [tags] => [article_shares] => [article_childs] => [video] => [props_data] => [articles:protected] => articles Object *RECURSION* [childs_total] => 0 [alias32] => 977449175 [indexed] => [reindexed] => 0 [cropdata] => {"art":{"main":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3536","h":"1885.8666666666668"},"action":"update","format":"original"},"news_big":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3536","h":"1846.5777777777778"},"action":"update","format":"original"},"chronicle":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"972","y":"0","w":"1661","h":"2492"},"action":"update","format":"original"},"tn2":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"216","y":"0","w":"3318","h":"2492"},"action":"update","format":"original"},"news_cover":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"0","y":"0","w":"3536","h":"2357"},"action":"update","format":"original"},"infographics":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"sx_mobile":{"src":"\/img\/forall\/u\/407\/66\/GettyImages-685670748.jpg","crop":{"x":"822","y":"0","w":"2037","h":"2492"},"action":"update","format":"original"}},"gal":{"main":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"tn":{"src":"\/sun\/v6\/images\/blank.gif","crop":{"x":"","y":"","w":"","h":""},"action":"new","format":"original"},"idx":""}} [other_author] => [priority_top] => [anchor_rubric] => [anchor_time] => [pos_in_the_feed] => 0 [other_data] => ) ) [categories] => [count_sql] => SELECT COUNT(DISTINCT a.absnum) cnt FROM articles a, articles_pages a_p /* /ua/culture/a631406-bloher-sasha-pustovit-pro-rozluchennja-i-shantazhi-cholovika-pohrozhuvav-rozpovisti-shcho-u-mene-bulimija */ WHERE a.approved = 1 and a.absnum = a_p.article AND a_p.absnum = 2850 and a.langid = 2 and a_p.adate < UNIX_TIMESTAMP() AND a_p.adate >= 1701565404 [dictsdata] => Array ( ) ) 1
Завантажити ще

Блогер Саша Пустовіт про розлучення і шантажі чоловіка: Погрожував розповісти, що у мене булімія

Блогер Саша Пустовіт про розлучення і шантажі чоловіка: Погрожував розповісти, що у мене булімія
Фото: скріншот відео

Інстаграм-блогер і інфлюенсер Саша Пустовіт (1,9 млн.подпісчіков) в інтерв'ю Маші Єфросиніної "Іспит на відвертість" заявила, що вісім разів йшла від чоловіка Ігоря через постійні сварки та скандали. Останньою краплею нібито стала листування, яку чоловік знайшов у Саші в телефоні, де та скаржилася подрузі.

- Я дивилася тоді "Привид опери" і заснула з включеним фільмом. Я вважаю, що поки я спала, він взяв мій телефон. У нас же паролі стоять. Або ж він посвітив ліхтариком мені в обличчя і розблокував face-ID і давай читати листування з мамою, листування з моїми подругами. Він прочитав листування, де я скаржилася своїй подрузі, скинувши фото, де я заплаканим: "Дивись, яка довгота у мене чоловік мудак". Це ж по-дружньому, є ж жіноча солідарність. Але йому чомусь це стало неприємно. Але я ж не можу це все в собі тримати. Я ж не виношу це все в Інстаграм "Ось, дивіться, довів до сліз". Я поскаржилася, але ні в якому разі ніхто проти нього не налаштовувався. Щось за гроші він прочитав (у мене з мамою же спільний бізнес) і почалося. Він мене будить і спросоння давай мене питати: Ти мені зраджуєш? Я кажу ні". Він у відповідь "Скажи мені правду". Я повторюю "Ні". І чую від нього "А доведи", - поділилася дівчина в інтерв'ю.

Про погрози і шантаж

За словами Сашка, вона вирішила розповісти про проблеми в сім'ї тому, що чоловік став шантажувати її - просить поділити майно на вигідних для нього умовах. В іншому випадку, нібито обіцяє оприлюднити фото і відео і розповісти передплатникам, що у неї булімія і раніше був туберкульоз.

- Булімія - це його фетиш. Мене цим принижувати і мене цим вбивати. Моя булімія переросла з бажання схуднути, в бажання заспокоїться в щасливому шлюбі. Аналізуючи все слова, які я почула від нього в останню ніч і протягом цих двох місяців... серед ночі він мені присилає загрози "Або ти підписуєш [договір на нормальних умовах], або я розповідаю, що ти булімічка, що тебе рве". Він навіть публікував серед ночі Сторіс, де дівчина їсть бутерброди з натяком на мене і видаляв їх. А потім скидав мені скрін "Хочеш шоу? Я тобі зараз зроблю шоу". Під час нападу люті, в агонії він мені навіть бажав здохнути від раку шлунка. Він знав, що це хвора для мене тема і я сама впоратися з цим не можу, - заявила Саша.

Про туберкульоз під час вагітності і прохання зробити аборт

Пустовіт також зізналася, що під час першої вагітності лікарі поставили їй діагноз туберкульоз. Дізнавшись про це, чоловік нібито просив зробити аборт, бо не хотів лікувати хвору дитину.

- Коли мені поставили цей діагноз - я отримала від Ігоря перший удар в спину. Він сказав, щоб я робила аборт. Він не возитиме хворої дитини в Німеччину на лікування. Хоча все доктора говорили, що все буде добре: "Це плацентарний бар'єр і дитина народиться здоровою. Є ти зробиш зараз аборт - ти помреш. Тому що вагітність це єдиний механізм, запущений в твоєму організмі, який підтримує його дієздатність. Аборт б'є по здоров'ю, імунітету і ця хвороба тебе просто з'їсть ". Я народила здорового хлопчика.

- Чоловік - найбільший мій Хейтер. Такий бруду, як від нього я не чула від людей за всі ці роки. Починаючи з того, що він мені говорив: "Ти ніхто, ти без мене ніхто, я тебе взяв ніким. Це я, це все я зробив...". Колись він мені купив рекламу у Софії Стужук за 100 доларів. Я цю рекламу не можу йому шість років відпрацювати. Він мені постійно про це нагадує, - уточнила блогер. - Я хочу спокою. Він претендує на майно, але я йому ніколи нічого не шкодувала поганого. Ми залишаємо за машині кожному, бізнес мені, а салон і будинок - навпіл. Я буду воювати тільки за дітей. Вони повинні жити з мамою, але я не проти, щоб хлопчики бачилися з татом хоч кожен день.

У відповідь Ігор Пустовіт опублікував Сторіс, назвавши інтерв'ю брехнею і "змонтованим відео з вирваними з контексту фразами і перекрученими фактами".

Саша Пустовіт 26 років. Вона одна з перших українських блогерів, яким вдалося зібрати мільйонну аудиторію передплатників в Instagram. Кар'єру починала разом з чоловіком, публікуючи влоги на YouTube. Пара була разом більше п'яти років. У подружжя двоє синів - Данило та Євген. Зараз заробляє в соцмережах і розвиває свій бізнес - салон краси і косметологічну клініку.

Сторіс Ігоря Пустовіт

Сторіс Ігоря Пустовіт

Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю подружжя Сторіс: instagram.com/pustovit
Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю Саши Пустовіт

Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю Саши Пустовіт

Реакція Ігоря Пустовіт на інтерв'ю подружжя Сторіс: instagram.com/pustovit

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Портал MUZVAR оголосив переможців першої премії для молодих артистів

Новини по темі: Розлучення Блогери