21 травня
Завантажити ще

Cardi B відсудила 4 мільйони доларів у блогерки, через яку хотіла накласти на себе руки

Cardi B відсудила 4 мільйони доларів у блогерки, через яку хотіла накласти на себе руки
Фото: instagram.com/iamcardib

Американській реп-виконавці Cardi B було присуджено компенсацію у розмірі 4 мільйонів доларів (114,4 мільйона гривень) після перемоги в суді над YouTube-блогеркою Ташою К., яка поширювала негативні коментарі про виконавицю. Про це пише The Guardian.

Суд визнав блогерку винною у наклепі та вторгненні у приватне життя й присудив виплатити артистці 4 мільйони доларів. Спочатку сума компенсації була 1,25 мільйона доларів, проте згодом була збільшена на 2,8 мільйона доларів. Ця цифра включає 25 тисяч доларів на медичні витрати і близько 1,3 мільйона доларів на покриття судових витрат.

Під час судового процесу адвокати Cardi B заявили, що Таша К. вела "кампанію із завдання збитків і знищення репутації співачки серед її шанувальників та суспільства".

У 2018-му та 2019 році YouTube-блогерка Таша К. опублікувала понад 20 відео, на яких звинувачувала Cardi B у заняттях проституцією та говорила, що у реп-виконавиці венеричні захворювання. Артистка подала на блогерку до суду за наклеп. За словами співачки, Таша спеціально намагалася зруйнувати її кар'єру за допомогою хибних звинувачень. У січні, виступаючи в суді, Cardi B заявила, що через ці відео відчувала себе "пригніченою й безпорадною" і хотіла накласти на себе руки.

Cardi B 29 років. Вона реп-виконавиця, автор пісень та актриса. До початку музичної кар'єри працювала стриптизеркою у нічному клубі. 2018 року випустила пісню I like It, яка принесла їй популярність. Відомі пісні: Money, Up, Thru Your Phone, Bodak Yellow. З 2017 року одружена з репером Offset. У 2018 році у них народилася дочка Калче Кіарі Сефас, а у 2021 році – син, його ім'я пара не розкриває.

Новини по темі: Знаменитості