Завантажити ще

Марина Хлєбнікова вперше звернулася до фанатів після пожежі: Намагаюся одужати

Марина Хлєбнікова вперше звернулася до фанатів після пожежі: Намагаюся одужати
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_official.

Російська співачка Марина Хлєбнікова звернулася до шанувальників уперше після госпіталізації. Артистка записала голосове повідомлення, перебуваючи у лікарні. Команда зірки оприлюднила аудіозапис у її інстаграмі.

- Добрий час доби, дорогі мої друзі! Як добре, що пишете мені, підтримуєте. Настрій у мене позитивний, намагаюся одужати. Лікарі допомагають, персонал чудовий. Тож зі мною все буде добре. По можливості вам писатиму голосові повідомлення. А всю офіційну інформацію ви знайдете на моїй сторінці в інстаграмі, - заявила Хлєбнікова.

У коментарі до аудіо команда Марини Хлєбнікової зазначила, що це звернення артистки "до всіх слухачів, друзів та близьких". У відповідь підписники побажали зірці здоров'я.

- Бережи вас Господь, - написав фанат у коментарях.

- Марино, одужуйте, ми на вас чекаємо, - додав інший.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Марина Хлєбнікова (@marina_hlebnikova_official)

Історія питання

18 листопада у дворівневій московській квартирі Марини Хлєбнікової сталася пожежа. Артистка потрапила до лікарні. ЗМІ пишуть, що в момент пожежі зірка була у квартирі разом із 22-річною донькою Домінікою та батьками.

Директор Хлєбнікової Данила Прайс на ток-шоу Андрія Малахова уточнив, що пожежа стала наслідком втоми Марини. Він повідомив, що співачка мала "завантажені будні".

9 грудня команда знаменитості повідомила, що її перевели із реанімації до звичайної палати. Зазначили, що стан здоров'я Хлєбнікової стабілізувався.