Завантажити ще

Співачка Нюша вдруге стала мамою

Співачка Нюша вдруге стала мамою
Фото: instagram.com/nyusha_nyusha

Російська співачка Нюша стала мамою вдруге. У артистки та її чоловіка бізнесмена та політика Ігоря Сівова народився син. Ім'я хлопчика поки що залишається в секреті. Про це пише "СтарХіт" з посиланням на представників Нюші.

Повідомляється, що пара вже більше місяця перебуває в Дубаї, коли вони планують повернутися до Росії - поки що невідомо.

Ігор та Нюша познайомилися у 2013 році на  універсіаді в Казані. У січні 2017 року стало відомо про їхні заручини, влітку пара зіграла весілля на Мальдівах. У листопаді 2018 року у пари народилася дочка Сімба. Малятко з'явилося на світ в одній із престижних клінік у Майамі. Про другу вагітність Нюші стало відомо влітку 2021 року. Для виконавиці новонароджений малюк став другою дитиною, для її чоловіка – четвертою. Ігор має двох дітей від першого шлюбу.

Справжнє ім'я Нюші Ганна Шурочкіна. Їй 31 рік. Вона співачка, актриса та автор пісень. Батько співачки Володимир Шурочкін – колишній учасник колективу "Ласковый май". У 2009 році Нюша випустила свій перший сингл "Вою на Луну", який приніс їй популярність. Відомі пісні: "Выбирать чудо", "Объединение", "Выше", "Цунами", "Где ты - там я".

Новини по темі: вагітність артисти з РФ