Завантажити ще

У новому випуску шоу "Маска" Володимир Остапчук перетвориться на Божевільного капелюшника

У новому випуску шоу
Фото: телеканал "Україна"

У восьмому випуску шоу "Маска" ведучий проекту Володимир Остапчук порадує глядачів перевтіленням у героя фільму "Аліса в Країні чудес" Божевільного капелюшника, якого зіграв Джонні Депп. За словами шоумена, цей образ - його найулюбленіший у другому сезоні.

- У цьому образі важко не так фізично, як емоційно грати Шаленого капелюшника. Проте це мій улюблений персонаж у другому сезоні. Виявляється, що й фізіогноміка у мене дуже схожа на виконавця цієї ролі. Ну подивіться на мене – просто вилитий Джонні Депп! - сказав Остапчук.

Окрім перетворення ведучого, на глядачів шоу також очікують сім вражаючих виступів учасників "Маски", а також однієї VIP-гості. Нагадаємо, минулого разу детективам вдалося викрити Порося, під маскою якого переховувався Павло Зібров.

– Павло Миколайович настільки винахідливо сховав свій голос, що я навіть уявити не могла його у цій масці. Мені здавалося, що в костюмі Порося не співак, а людина, яка зовсім не знає нашого цеху. Порося швидше хрюкало, а не співало. Звичайно, треба було приховувати голос, але не так сильно. Можливо, тоді його не розсекретили б минулого разу, - поділилася "детектив" Оля Полякова.

Другий сезон шоу "Маска" стартував на телеканалі Україна у жовтні. За п'ять випусків телеглядачам та журі вдалося розкрити особи Баяна (мама Вєрки Сердючки Інна Білоконь), Феї (Лілія Ребрик), Грифона (Андрій П'ятов), Совеня (Сергій Танчинець), Кажана (Остап Ступка), Джмеля (Степан Казанін) та Норку (Даша Астаф'єва).

Фото: телеканал

Фото: телеканал

Фото: телеканал

Фото: телеканал