1 червня
Завантажити ще

Шоу "Поле чудес" змінить назву через 30 років

Шоу
Фото: Фролов Михайло

Популярне телешоу "Поле чудес" перезапустять та поміняють назву. Про це пише ТАРС із посиланням на "Перший канал".

Повідомляється, що російський "Перший канал" відмовився продовжувати контракт з телекомпанією "ВИД" на виробництво програми "Поле чудес" через "недоцільність укладання нового договору на запропонованих каналу умовах, які змінилися". У заяві йдеться, що "Перший канал" уклав договір з американською телекомпанією CBS, яка займається виробництвом телегри Wheel Of Fortune, що надихнула російських творців "Поле чудес".

Шанувальники телегри зможуть побачити новий формат шоу вже у січні 2022 року. Ведучим, як і раніше, залишається Леонід Якубович, а ось назва програми зміниться на "Наше поле чудес".

«Тридцять один рік програмі — це так багато, що не гріх і підбадьоритись. Починається новий етап, до якого ми входимо з величезним досвідом, любов'ю до своєї роботи та повагою до глядача», — сказав ведучий проекту.

Прем'єра шоу "Поле чудес" на Центральному телебаченні відбулася у жовтні 1990 року. Спочатку програму вів Владислав Листьєв, а згодом ведучим став Леонід Якубович. У програмі люди відгадують слова та отримують за це призи.

Новини по темі: Телешоу Леонід Якубович