21 сiчня
Завантажити ще

Другий сезон шоу «Маска»: штраф 50 тисяч євро і підказки, як розсекретити зірку

Другий сезон шоу «Маска»: штраф 50 тисяч євро і підказки, як розсекретити зірку
Фото: канал «Україна»

Прем'єра другого сезону шоу-детективу «Маска» відбудеться на каналі «Україна» вже в цю суботу, 23 жовтня. У ньому візьмуть участь 20 нових персонажів, під якими сховаються найпопулярніші люди нашої країни. Костюми героїв - справжні витвори мистецтва. Наприклад, у Феї, найкрилатішого персонажа другого сезону, 3 пари найбільших крил вагою понад 10 кілограмів, а плечі Винової Кралі (Пікової Дами) покриває шикарна шуба, на пошив якої пішло 20 метрів оксамиту і більше 10 метрів штучного хутра, що імітує соболиний.

Зберегти секретність участі кожної зірки у проекті - пріоритет №1, тому ми спостерігали, як творцям шоу вдається тримати в таємниці все, що відбувається на сцені.

За витік інформації - штраф в 50 тисяч євро

У знімальній групі шоу «Маска» зізнаються: навіть ті, хто постійно знаходиться на майданчику, не знають усіх таємниць. До того ж кожен член команди повинен підписати договір про нерозголошення, в якому зазначено, що за будь-який витік інформації передбачений штраф на кругленьку суму - 50 тисяч євро.

- Суть шоу «Маска» - у загадковості й таємності. Тому кожен, починаючи від артистів під масками, зіркових детективів, операторів, режисерів і навіть гостей, підписують договір про нерозголошення. Ми ретельно приховуємо всіх наших учасників, і можу сказати точно: другий сезон шоу не раз шокує глядачів несподіваними поворотами і відкриттями,

розповідає директор департаменту розважальних програм каналу «Україна» Анатолій Сябро.

Все на знімальному майданчику побудовано так, що ніхто з учасників телепроекту жодним чином не перетинається з колегами, за цим ретельно стежать бодігарди. У кожної зірки, що ховається під маскою, є власна гримерка, вхід куди строго обмежений, - саме з неї учасників на сцену супроводжує охорона.

Кожен зоряний учасник має право розповісти про свою участь у «Масці» лише одній людині, яка може супроводжувати героя на майданчик, попередньо підписавши договір.

- Це шоу просто підкорило моє серце, - зізнається співачка Michelle Andrade, яка у першому сезоні ховалася під маскою Циклопа. - Звичайно, ми багато чого не бачили, адже навіть не зустрічалися з учасниками в коридорах, але враження - неймовірні. Про мою участь у шоу ніхто не знав. Всі знали, що я йду на зйомки, але навіть не здогадувалися, де саме я пропадаю. Тримала в таємниці свою участь у шоу і намагалася максимально маскуватися. Перед кожним виступом озвучуються підказки, і я була впевнена: всі швидко зрозуміють, хто під маскою. Можливо, мені так здавалося, тому що я добре себе знаю. Але мені дійсно довелося попрацювати над своїм акцентом і українською, щоб заплутати всіх.

Ірина Білик зізнається, що до зняття маски повинна була сидіти тільки в своїй гримерці, і така конспірація - це дуже складно. Фото: канал «Україна»

Ірина Білик зізнається, що до зняття маски повинна була сидіти тільки в своїй гримерці, і така конспірація - це дуже складно. Фото: канал «Україна»

Люди в чорному

Прибувають на зйомки програм артисти теж за особливими правилами. Їх привозять водії, при цьому найчастіше за зміненим маршрутом. Учасники проекту та їх супроводжуючі повинні бути одягнені в об'ємні чорні штани і худі широкого крою з написом: «Не розмовляйте зі мною». Взуття має бути нейтральним - наприклад, чорні кросівки. Обличчя учасників повністю закриті спеціальними масками, а волосся прикривають капюшони. Руки теж мають бути заховані в кишені або в рукава худі. У такому вбранні пізнати людину практично неможливо.

- Про мою участь у «Масці» до останнього не знав ніхто! Нас попросили підписати контракт, носити худі, маску, в якій на холоді, до речі, взагалі нічого не видно,

зізнається «Буряк» Дмитро Каднай.

Більше того, за лаштунками шоу діють особливі правила - кожен учасник до свого виступу має перебувати у власній гримерці. За правилами всі повинні спілкуватися дуже тихо, щоб не видати себе.

- За лаштунками всі дуже хвилюються, щоб ніхто нікого не побачив. Ми дійсно ходили у великих худі і спеціальних масках, - розповідає народна артистка України Ірини Білик, яка у першому сезоні ховалася в костюмі епатажного Рака. - І тільки після розкриття мені дозволили вийти і поговорити з журналістами. До виступу я сиділа в гримерці і нікому не показувалася. Це, до речі, дуже складно.

Художник з костюмів «Маски» Леся Патока зізнається: ми хоч і не бачимо обличчя героїв, але в костюмах заховані підказки. Дає нам підказку, як можна дізнатися в масці улюбленого артиста, і один з режисерів-постановників шоу Ярослав Губський: потрібно уважно стежити за пластикою, жестами і поведінкою артиста. Саме цим лайфхаком вони з колегами користувалися, спілкуючись із зірками під костюмами і розробляючи їх номери:

- Особисто ми працюємо з артистами вже в костюмах або з відеозвітами і знаємо точно - пластика їх часто виказує, - каже Губський.

Зірки, які беруть участь в проекті, як і їх супроводжують, повинні бути одягнені в об'ємні чорні штани, спеціальні худі і маски. Фото: канал «Україна»

Зірки, які беруть участь в проекті, як і їх супроводжують, повинні бути одягнені в об'ємні чорні штани, спеціальні худі і маски. Фото: канал «Україна»

Телефони глядачів перевіряють

У зйомках кожного випуску також беруть участь глядачі. З ними на майданчику працюють близько 15 осіб, які видають кожному договір про нерозголошення і пояснюють правила поведінки в залі. Тим, хто прибув на майданчик,  заклеюють камери на телефонах - будь-яка фото- або відеозйомка заборонені.

- Зняти наклейку можна, проте на виході необхідно буде продемонструвати її цілісність службі охорони. Якщо глядач хоча б спробує її відклеїти, вона видозміниться, і ми одразу зрозуміємо, що наклейку намагалися зняти,

розповідає «КП» співробітниця служби безпеки проекту.

А ще служба безпеки постійно стежить за соціальними мережами учасників і гостей, щоб там не з'являлося зайвої інформації і публікацій.

Але навіть за таких умов глядачі в залі не знають головного - хто перебуває під маскою, яка вибула. Одразу після голосування і оголошення результатів всіх гостей виводять із зали, і лише через деякий час зірка знімає маску. В цей час на знімальному майданчику залишається мінімальна кількість людей.

Правда, під час зйомок другого сезону не обійшлося без форс-мажорів. Так, після оголошення результатів фінального голосування одна зірка, не дочекавшись догляду глядачів, розсекретила своє обличчя. Після інциденту адміністрація проекту була змушена затримати глядачів, щоб перевірити цілісність наклейок на телефонах і відсутність викривальних фото.

Всіх учасників на сцену супроводжує охорона. Фото: канал «Україна»

Всіх учасників на сцену супроводжує охорона. Фото: канал «Україна»

Будь у курсі!

Вгадувати зірок під масками будуть експерти-детективи Оля Полякова, Настя Каменських, Олег Винник, Андрій Данилко та DZIDZIO. Після виступів учасників зіркові детективи разом з глядачами в залі голосуватимуть за своїх фаворитів за допомогою мобільного додатку.

Знаменитості змагаються у поєдинках і сольно. Всі вони одягнені в складні маски і костюми, в яких впізнати кого-небудь украй складно. Учасники поєдинків - українські зірки, які вміють співати: актори, музиканти, коміки, спортсмени, політики, ведучі, співаки. Після кожної битви експерти-детективи і глядачі в залі голосують за своїх фаворитів. Переможець кожної битви залишається для участі в наступному для своєї групи випуску. Той, хто програв, відправляється в номінанти.

Наприкінці випуску глядачі в залі обирають своїх фаворитів серед тих, хто потрапив до номінації. Учасник з найменшою кількістю голосів знімає маску і залишає шоу.

У шоу з'являються і запрошені зірки. Вони співають поза конкурсом, але також приховані за масками. Експерти-детективи разом з глядачами намагаються дізнатися, хто ховається за маскою, за допомогою підказок і додаткових питань.

Перед кожним виступом глядачі можуть подивитися сюжет-підказку. Ці ролики розповідають історії знаменитостей, пов'язують їх особистості з персонажами і несуть в собі підказки, хто ховається під маскою.

Детективи шоу коментують сценічний номер виконавця, його вокальні дані і разом з глядачами вгадують особи учасників. Битви тривають, доки не залишиться один учасник у масці.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від The Masked Singer Ukraine (@maskaukrainetv)