Завантажити ще

Сім'я Гуччі заявила, що фільм "Дім Gucci" не відповідає дійсності

Сім'я Гуччі заявила, що фільм
Фото: Рейтинг фільму "Дім Gucci".

Члени сім'ї Альдо Гуччі (очолював "Дім Gucci" з 1953 по 1986 роки) ознайомилися з прем'єрою фільму британського режисера Рідлі Скотта та висловила невдоволення. Сім'яГуччі "збентежена" сценарієм та сюжетними лініями. Про це повідомляє ANSA.

- Стверджується, що це справжня історія родини Гуччі, але це не так. Продюсери фільму не консультувалися зі спадкоємцями. Президент компанії Альдо Гуччі та члени сім'ї висвітлені як недосвідчені головорізи, – йдеться у повідомленні. – Вбивця Патрицію Реджані зображено як жертву, яка намагається вижити в компанії чоловіків на тлі корпоративної культури шовінізму. На цьому наголошується і в інтерв'ю акторам. І це знову не відповідає дійсності. Компанія Gucci завжди була і залишається інклюзивною.

Зробивши офіційну заяву, родина Гуччі вирішила доки не звертатися до суду. 72-річна Патриція Реджані, яка 18 років відсиділа на замовлення вбивства екс-дружина Мауріціо Гуччі, після виходу фільму від імені сім'ю звинуватила Рідлі Скотта в "крадіжці особистих даних з метою отримання прибутку". Скотт її звинувачення заперечує.

Дизайнер Том Форд, який працював креативним директором Gucci у 1990-2003 роках, назвав фільм "фарсом".

Новини по темі: Рідлі Скотт фільми