Завантажити ще

Актриса Євгенія Симонова розповіла, що витратила гонорар фільму "Афоня" на чоботи та дешевий магнітофон

Актриса Євгенія Симонова розповіла, що витратила гонорар фільму
Фото: youtube.com/"Скажи Гордєєвої"

Російська актриса Євгенія Симонова розповіла про свою популярність після виходу фільму "Афоня". За словами артистки, фільм йшов у всіх кінотеатрах СРСР, проте першими її прихильниками були школярі та чоловіки, які перебувають у стані "не сильного алкогольного сп'яніння". Про це актриса поділилася в інтерв'ю "Скажи Гордєєвій".

- Я пам'ятаю, як перші "впізнання" були від школярів та чоловіків, які перебувають у стані не сильного алкогольного сп'яніння, тобто не такого, коли вже нічого не впізнаєш. Вони хотіли спілкування, розповідали мені історії зі своєї біографії, це був мій перший глядач. Так, він такий був, але я була щасливою, - зізналася артистка.

Однак Симонова вважає, що популярність у СРСР – це не те, що відбувається наразі. Вона зазначила, що її гонорар за фільм "Афоня" становив лише 110 рублів.

- Я купила собі чоботи у спекулянтки, найдешевший програвач та ще подарунки... і все. Ми ж усі були жебраками, у нас нічого не було, тому зірка - це звучало так... це не те, що нині, коли ти справді знімаєшся... Слава богу, що зараз так. Це знімало якось пафос цей... я їздила автобусом, я їздила в метро, я стояла в чергах. Мене могли впізнати і пропустити три-чотири людини за сосисками, або могла підійти тітка в халаті і сказати: "Підійди до чорного входу", - згадує Симонова.

Але актриса також зізналася, що, незважаючи на довгу та успішну кар'єру в кіно, вона собі не подобалася, бо вважала себе негарною.

Євгенії Симоновій 66 років. Вона народна артистка Росії. Відомі фільми: "Афоня", "Звичайне диво", "У бій ідуть лише "старі"". Першим чоловіком Симонової був актор Олександр Кайдановський, у пари є дочка Зоя. Другий чоловік – актор Дмитро Полонський, третій – режисер Андрій Ешпай, у пари є донька Марія.

Новини по темі: артисти з РФ