Завантажити ще

Телеведуча Оксана Соколова розлучилася з чоловіком після 10 років шлюбу

Телеведуча Оксана Соколова розлучилася з чоловіком після 10 років шлюбу
Фото: Facebook/Оксана Соколова

Ведуча "Факти тижня" Оксана Соколова розлучилася з другим чоловіком, українським політтехнологом Андрієм Демартіно після 10 років шлюбу. Про це журналістка розповіла в інтерв'ю YouTube каналу Dorotye.

- Ми розлучилися кілька місяців тому. У мене як в одному фільмі, знаєте: "Двічі був одружений, і двічі вдало". Я нормально розлучаюся з людьми та намагаюся зберігати якісь добрі, дружні стосунки. Другий шлюб - це була усвідомленість, ми такі вже дорослі люди, знаємо, чого прагнемо і чому на цей крок йдемо... Розлучення було усвідомленим. Найбільше здивування в цьому шлюбі для мене - з'ясувалося, що ані я, ані він нічого не знали один про одного ці десять років. І лише спільне життя виявило наші погляди. З'ясувалося, що у нас багато спільних інтересів, але на багато важливих речей ми дивимося по-різному. Для одного важливо бути вдома, читати книжки, а для іншого важливо у цей час подорожувати. Ми розійшлися у поглядах і вирішили не мучити один одного. Така історія, – зізналася Оксана.

Соколова додала, що залишилася з екс-чоловіком у нормальних стосунках, але сама навряд чи зважиться на ще один шлюб.

- Я дуже багато для себе зробила висновків. Це було цікаво, яскраво. Я не думаю, що готова взагалі повторити це знов. Але ж класний урок. Багато в чому відіграло роль і те, що ми жили у різних містах. Він працював у Криму до 2014 року, я залишилася у Києві. І, напевно, було б правильно, якби я залишила роботу і поїхала б до Криму, бо відстань вбиває стосунки. Тоді, у 2012-2013-х роках, це був пік розвитку тижневика. Це був зліт, і я вважала, що не можу це все залишити, просто поїхати і там нічого не робити. Для мене тоді це було неприйнятно. І то був вибір, - додала журналістка.

До шлюбу з Демартіно Соколова 13 років була одружена з одногрупником. Сім років Оксана жила між двома країнами, але в результаті пара вирішила розлучитися, залишившись друзями. Від цього шлюбу журналістка має 25-річного сина Всеволода. Нині він живе у Бельгії.

Оксані Соколовій 50 років. З 2000 року працює на телеканалі ICTV. 2004-го була прес-секретарем генерального прокурора України. Наразі веде новинну програму "Факти тижня".

Новини по темі: Розлучення телеведучий