Завантажити ще

Гвоздьова вибачилася, що назвала представників ЛГБТ "психічно хворими людьми"

Гвоздьова вибачилася, що назвала представників ЛГБТ
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Хореограф та переможниця шоу "Танців із зірками" Ілона Гвоздьова вибачилася перед представниками ЛГБТ, яких назвала «психічно нездоровими людьми» в інтерв'ю Наталі Влащенко. Танцівниця зізналася, що тоді некоректно висловилася і зовсім не вважає це за хворобу.

- Я, звичайно, не хотіла образити це нове віяння, ЛГБТ-рух. Я можу сказати, що насправді це не діагноз, не хвороба, я могла неправильно висловитися, але для себе внутрішньо ось така свобода прояву своєї сексуальної орієнтації… для нашої родини не є нормальною, - сказала Гвоздєва в інтерв'ю "Зірковому шляху". - Я не знаю, як я зараз чи через п'ять років своїм дітям правильними словами розповім, що це наразі норма у світі. І якщо ти хочеш, якщо ти відчуваєш себе дівчинкою чи хлопчиком, але фізіологічно ти не є таким насправді… ну не знаю, наразі я поки що не можу це сприймати. Але їм бажаю щастя.

Історія питання

На запитання Наталії Влащенко, чому серед танцюристів так багато представників ЛГБТ, артистка припустила, що "ці люди мали якусь травму в дитинстві". При цьому допускає, що багато хто заявляє про іншу сексуальну орієнтацію, тому що це наразі модно. Сама Гвоздьова уточнила, що її сім'я виступає "за правильний інститут сім'ї".

- Я не можу судити глобально, але моє особисте відчуття, стан і ставлення до цієї течії - це просто психічно нездорові люди. І не важливо взагалі,  в танцях вони чи в інших професіях. Це люди, які мали якусь травму, 100% вона була в дитинстві і пов'язана чи то з матір'ю, чи то з першою жінкою. А сьогодні це взагалі модно, престижно. Раніше ж було модно "коханки", а зараз - "коханці". Мені здається, для когось це взагалі професія, – поділилася танцівниця.

Раніше в соцмережах співак Melovin обматюкав Ілону Гвоздьову за критику на адресу його пари в шоу "Танці з зірками" та звинуватив її у брехні та лицемірстві.

Гвоздьовій 33 роки, вона родом із Криму. Артистка одружена з чоловіком на ім'я Іван Хом'ячук. Пара виховує двох дітей - дочку Валерію та сина Домініка. Хореограф брала участь у "Танцях із зірками" чотири рази. 2011 року її партнером був співак Олександр Кривошапко, 2018-го - гуморист Ігор Ласточкін, з яким Ілона стала переможцем шоу. У 2019 році вона танцювала у парі з телеведучим Володимиром Остапчуком, а у 2020-му – з шоуменом Дмитром Танковичем.

Новини по темі: ЛГБТ Ілона Гвоздьова