21 травня
Завантажити ще

Ілона Гвоздьова розповіла, чи боїться втратити місце у шоу-бізнесі через свої висловлювання

Ілона Гвоздьова розповіла, чи боїться втратити місце у шоу-бізнесі через свої висловлювання
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Хореограф Ілона Гвоздьова не боїться втратити роботу на телебаченні та місце у шоу-бізнесі через свої вільні погляди та висловлювання. Вона розповіла, що найстрашніше для неї - це хвороба та смерть близьких людей, а до решти "вона готова". Про це танцівниця написала в інстаграмі.

- З дитинства привчена до праці, готова до всього, можу і на ринку торгувати, і город копати, на сцені танцювати і червоною доріжкою йти. Ніколи не вважала себе великою зіркою і не хворіла на зіркову хворобу, але вважаю себе професійною танцівницею з величезним досвідом роботи на TV, - поділилася вона.

Ілона також наголосила, що ніколи не вважала себе частиною шоу-бізнесу, але завжди була "за мистецтво" у ньому. Вона також додала, що завжди каже "гірку" правду і завжди готова почути її у відповідь.

33-річна хореограф та танцівниця Ілона Гвоздьова брала участь у "Танцях з зірками" чотири рази. У 2011 році її партнером був співак Олександр Кривошапко, у 2018-му - гуморист Ігор Ласточкін, з яким Ілона стала переможцем шоу. У 2019 році вона танцювала в парі з телеведучим Володимиром Остапчуком, а у 2020-му - з шоуменом Дмитром Танковичем.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ілона Гвоздьова Dancer (@ilonagvozdeva)

Новини по темі: Ілона Гвоздьова