19 червня
Завантажити ще

Ілона Гвоздьова заявила, що не прогиналася під керівництво 1+1: Мене може нагинати тільки мій чоловік

Ілона Гвоздьова заявила, що не прогиналася під керівництво 1+1: Мене може нагинати тільки мій чоловік
Фото: instagram.com/ilonagvozdeva

Український хореограф і переможниця 6-го сезону «Танців із зірками» Ілона Гвоздьова відповіла хейтерам, які звинуватили її в тому, що вона прогнулася під керівництво «1+1» і перестала критикувати танці MELOVIN. Танцівниця заявила, що завжди говорить те, що вважає за потрібне, і те, на що заслуговують учасники. Про це Ілона написала в Інстаграмі.

"Сьогодні мала честь бути глядачем на 7-му ефірі «Танців із зірками» і тому хочу одразу написати свої враження в цілому за ефір, поки свіжо в пам'яті! Головною темою обговорення знову став мій коментар щодо пари MELOVIN і його партнерки: «Мовляв, похвалила його, тому що керівництво «1+1 "її нагнуло"! Запам'ятайте, мої дорогі підписники: мене може нагинати тільки мій чоловік! Я говорю те, що вважаю за потрібне і так, як на це заслуговують учасники стосовно ефіру і виступу", - поділилася вона.

Сам ефір Гвоздьова назвала «гарячим». За її словами, були не тільки пари, які приємно здивували, але які й розчарували.

Раніше танцівниця розкритикувала «Танці з зірками». Їй не сподобалося, що організатори шоу в першому ефірі програми жодного разу не згадали легендарного хореографа Григорія Чапкіса. Незважаючи на те що в анонсах часто повідомлялося, що новий сезон буде присвячений маестрові.

33-річна хореограф і танцівниця Ілона Гвоздьова брала участь у "Танцях із зірками" чотири рази. У 2011 році її партнером був співак Олександр Кривошапко, у 2018-му - гуморист Ігор Ласточкін, з яким Ілона стала переможцем шоу. У 2019-му вона танцювала в парі з телеведучим Володимиром Остапчуком, а в 2020-го - з шоуменом Дмитром Танковичем.