Завантажити ще

На знімальному майданчику фільму "Іржа" з Алеком Болдвіном виявили 500 набоїв

На знімальному майданчику фільму
Фото: REUTERS/Adria Malcolm.

Шериф Санта-Фе Адан Мендоса та окружний прокурор Мері Кармак-Альтвіс, які розслідують смертельну стрілянину на знімальному майданчику фільму Алека Болдуїна "Іржа", дали прес-конференцію. Вони розповіли про розслідування та відповіли на запитання щодо вбивства оператора Галини Хатчинс. Трансляцію конференції проводили у Фейсбуці офісу шерифа.

Мендоса заявив, що його підлеглі виявили на знімальному майданчику близько 500 набоїв, серед яких неодружені, муляж і бойові. Він не уточнив, скільки набоїв виявилися бойовими, оскільки це належить уточнити криміналістам з лабораторії ФБР. За словами шерифа, вилучено колосальну кількість доказів, включаючи саму зброю.

Шериф сказав, що поліцейські досі опитують працівники знімального майданчика (близько 90 осіб). Він зазначив, що у безпосередній близькості від місця зйомки знаходилася невелика бригада працівників. За його словами, поліцейські хочуть повторно опитати низку працівників, включаючи Алека Болдуїна, режисера, помічника режисера Девід Холлс, а також зброяра Ханну Гутьєррес. Холлс і Гутьєррес, за даними поліції, перевіряли зброю, з якої було застрелено Галину Хатчінс. Вони співпрацюють із наслідком. Поліцейські закликали всіх, хто має інформацію, зв'язатися з шерифом.

Окружний прокурор додав, що звинувачення можуть пред'явити будь-кому, зокрема Болдуїну. Прокурор наголосила, що за потреби завжди готова порушити кримінальну справу, але не схильна до поспішних висновків та рішень.

Історія питання

Вранці 21 жовтня ЗМІ повідомили, що Алек випадково застрелив оператора з України Галину Хатчінс на знімальному майданчику вестерну "Ржавчина". Трагедія сталася на ранчо Bonanza Creek поряд із Санта-Фе, штат Нью-Мексико. Актору дали справжній пістолет із нібито холостою кулею, але патрон із невідомої причини вибухнув.

42-річна Хатчінс померла, а 48-річний режисер Джоел Соуза отримав поранення. Болдуїн після інциденту заявив у Твіттері, що у нього болить серце за чоловіка та сина Галини. Його дружина Хіларія Болдуїн сказала, що у неї немає слів, які дозволяють висловити душевний біль.

Помічник режисера Дейв Холлс передав Алеку зброю, яку використовували у сцені зі стріляниною. Він сказав йому, що це холодний пістолет, це означало, що він не заряджений. За інформацією ЗМІ, деякі члени знімального майданчика використовували один і той же пістолет для розважальної стрілянини справжніми кулями та неодруженими.

Новини по темі: Вбивство Болдуін