Завантажити ще

За даними профспілки, в пістолеті Алека Болдуіна виявився один бойовий патрон

За даними профспілки, в пістолеті Алека Болдуіна виявився один бойовий патрон
Фото: Instagram \Алек Болдуін.

Профспілка працівників індустрії розваг Лос-Анджелеса (об'єднує людей різних професій) повідомив, що в пістолеті, з якого стріляв актор Алек Болдуін на знімальному майданчику фільму "Іржа" (Rust), був один бойовий патрон.

Про це йдеться в листі, який профспілка IATSE Local 44 направив всім своїм членам, пише 22 жовтня Variety.

У повідомленні від імені секретаря-скарбника профспілки Ентоні Павлюка сказано, що на знімальному майданчику стався «випадковий постріл зі зброї». Представник організації зазначив, що за реквізит у фільмі відповідали члени знімальної групи з Нью-Мексико. Серед них не було учасників IATSE Local 44.

У той же час в офісі шерифа раніше відзначали, що поки рано говорити, який тип патрона був використаний - це встановить розслідування. А продюсерська компанія раніше повідомляла, що в зброю використовували холості патрони.

Нещасний випадок стався 21 жовтня на ранчо Bonanza Creek поруч з Санта-Фе, штат Нью-Мексико, де знімався фільм "Іржа". Алек Болдуін вистрілив зі зброї, як того вимагав сценарій. Патрон з невідомої причини вибухнув, розлетілися осколки. В результаті Алек Болдуін застрелив оператора Галину Хатчинс (вона померла в лікарні) та поранив режисера Джоела Соусу. Після трагедії виробництво "Іржі" призупинили на невизначений термін.

Галина Хатчинс, як з'ясувалося, мала українське громадянство. Алек Болдуін висловив співчуття родині Хатчинс і запропонував допомогу.