Завантажити ще

Чоловік українки, яка загинула від пострілу Алека Болдуїна: Наша втрата величезна

Чоловік українки, яка загинула від пострілу Алека Болдуїна: Наша втрата величезна
Фото: twitter.com/mhutchins

Чоловік оператора, яка загинула на знімальному майданчику від пострілу Алека Болдуїна, прокоментував трагедію. Метт Хатчинс попросив ЗМІ поважати приватне життя його родини, але подякував тим, що хто розповів про те, що сталося.

- Галина надихала всіх нас своєю пристрастю і баченням, а її спадщина занадто значимо, щоб висловити його словами. Наша втрата величезна, і ми просимо ЗМІ поважати приватне життя моєї сім'ї, поки ми справляємося з нашим горем. Ми дякуємо всім за те, що поділилися зображеннями і історіями з її життя, - написав чоловік Галини Хатчинс в суботу в Твіттері.

Метт Хатчинс опублікував фото дружини і сина. Чоловік працює корпоративним юристом в Latham & Watkins в Лос-Анджелесі, пише Reuters.

Згідно з інформацією The New York Times, пістолет, з якого Алек Болдуін випадково застрелив українку, дав йому помічник режисера фільму «Іржа» (Rust). Видання посилається на судові документи. Згідно зі свідченнями очевидців, помічник режисера дав акторові один з трьох пістолетів, підготовлених фахівцем по зброї. Він зазначив, що вона не заряджена ( «cold gun»). Помічник режисера запевнив у свідченнях, що не знав, що в пістолеті були бойові патрони.

У кіновиробництві використовуються справжні пістолети, заряджені холостими патронами. Вони все ще можуть бути небезпечними, оскільки включають порох, патрон і паперову вату або віск, які забезпечують реалістичне полум'я і іскру. Зазвичай люди отримують на знімальному майданчику опік руки. У 1984 році актор Джон-Ерік Хексум випадково вистрілив собі в голову і помер, граючи в російську рулетку на знімальному майданчику. Сила вибуху холостого патрона зламала йому череп.

63-річний Алек Болдуін 21 жовтня на зйомках фільму «Іржа» вистрілив зі зброї, яку було реквізитом. Оператор Галина Хатчинс була поранена в груди і загинула. 48-річного режисера Джоел Соуз поранило, але незабаром після трагедії її виписали з лікарні. У пістолеті опинився один бойовий патрон. У Хатчинс залишилися чоловік і дитина, їй було 42 роки.

Алек Болдуін написав у своєму твіттері, що співпрацює з поліцією і підтримує контакт з чоловіком Хатчинс. Дочка актора модель Айрленд в Instagram Stories попросила журналістів забути її номер телефону.