Завантажити ще

Вбивство українки Алеком Болдуїном: пригода з револьвером була не першою на знімальному майданчику

Вбивство українки Алеком Болдуїном: пригода з револьвером була не першою на знімальному майданчику
Фото: halynahutchinsdp.com

Револьвер, з якого Алек Болдуін застрелив оператора з України Галину Хатчинс під час зйомок вестерна "Іржа", був виданий оружейніцей Ганною Гутьєррес-Рід, яка була недосвідченою і часто допускала помилки. Про це з посиланням на власні джерела повідомив The Daily Beast.

За даними видання, 24-річна дівчина є "недосвідченої і зеленої", що стало причиною того, що до фатального події на знімальному майданчику відбулися щонайменше два випадкових пострілу.

- Вона трохи недбало зверталися зі зброєю, іноді розмахуючи ним. Кілька разів вона заряджала холості і робила це способом, який ми вважали небезпечним, - розповів співрозмовник видання.

За даними журналістів, до події на Анну було подано кілька скарг режисерові Дейву Холлс, який передав Болдуїну в руки зброю, запевнивши, що воно безпечне. Щонайменше шість "ситих по горло" співробітників з міркувань безпеки залишили знімальну площадку ще до інциденту.

- Ще в перший раз, коли пістолет вистрілив без попередження, весь цей відділ потрібно було негайно замінити. Очевидно, виробництво передумало і вирішило кинути кістки і заплатити найвищу ціну, - сказав співрозмовник видання.

За даними слідчих, Гутьєррес-Рід розклала три пістолети за межами місця зйомок. Холлс взяв один з них і приніс Болдуін, крикнувши: "Холодний пістолет". Це означає, що з пістолета можна стріляти, йдеться в ордері на обшук.

Через кілька секунд, знімаючи сцену в церкві в стилі Старого Заходу, Болдуін націлився на камеру і натиснув на спусковий гачок, випадково вбивши Галину Хатчинс, коли вона знімала його, і поранивши режисера Джоела Соузу, який стояв позаду оператора. За даними DailyMail.com, Болдуін вистрілив з вантажного револьвера Colt.

За словами співрозмовників видання, під час роботи над фільмом "Старий шлях" з Ніколасом Кейджем, де Гутьєррес-Рід дебютувала як глава відділу вогнепальної зброї, вона зарядила зброю прямо на землі і передала його 11-річній дівчинці без проведення належної перевірки. Тоді зйомки призупинили, поки дівчина двічі не перевірила пістолет.

Сама оружейніца в коментарі ЗМІ раніше зізнавалася, що не вміла заряджати зброю холостими патронами, і це було для неї "найстрашнішим" справою. Щоб подолати страх, вона зверталася за допомогою до свого батька - легендарному зброярі Теллю Ріду.

Що сталося

21 жовтня на ранчо Bonanza Creek поруч з Санта-Фе, штат Нью-Мексико, під час зйомок фільму "Іржа" Алек Болдуін вистрілив зі зброї. Патрон з невідомої причини вибухнув, розлетілися осколки. В результаті Алек Болдуін застрелив оператора Галину Хатчинс (вона померла в лікарні) та поранив режисера Джоела Соусу. Пізніше виявилося, що Хатчинс мала українське громадянство. Алек Болдуін висловив співчуття родині Хатчинс і запропонував допомогу.