Завантажити ще

Виправте це негайно: дружина Павліка хоче зменшити груди, а Стужук - зробити більш натуральні

Виправте це негайно: дружина Павліка хоче зменшити груди, а Стужук - зробити більш натуральні
Фото: Instagram Стужук

Незважаючи на те що зірки все частіше виступають за природну красу, публікують фото без макіяжу, міркують на тему «прийняття себе», багато хто з них все ж продовжують підлаштовувати свою зовнішність під якісь стандарти. У липні збільшити губи зважилася навіть 48-річна Руслана Лижичко, яка завжди вибирала бути собою, натуральною.

Катерина Павлік планує зменшити груди

Дружина Віктора Павліка, 27-річна Катерина Павлік, хоче зробити пластику грудей. Молодій мамі не подобається, що її груди - різних розмірів. Тому після грудного вигодовування вона планує звернутися до пластичного хірурга.

«Справа в тому, що у мене різних розмірів груди. І я хочу одну зробити менше, щоб вона виглядала, як і друга. Але не знаю, наскільки це безпечно. Буду дізнаватися все після грудного вигодовування », - зізналася Катерина в інстаграмі.

Сина Мишка Катерина народила 15 червня.

Катерина Репяхова хоче підкоригувати груди. Фото: Інстаграм Репяховой

Катерина Репяхова хоче підкоригувати груди. Фото: Інстаграм Репяховой

Софія Стужук хоче інший розмір

26-річна популярна блогерка і мама трьох дітей, яка в кінці березня збільшила собі груди, зізналася, що з четвертим розміром відчуває себе «гумовою лялькою».

«Зізнаюся вам. Нарешті дійшло. Дуже хочу переробити ці цицьки. Вони страшенно ненатуральні, мені не подобаються, я страшенно незадоволена результатом. Я точно не розумію, чи то вони занадто великі, чи то я не дотримувалась правил, не ходила з бандажем, і вони не опустилися. Збоку вони як кулі. Відчуваю себе гумовою лялькою. Хотілося б на пів або на розмір менше, і посадити нижче, - вважає інфлюенсер.

У серпні Стужук зробила собі ринопластику і пластику вік. Причому за пластичною операцією можна було стежити в прямому ефірі в інстаграмі.

Я виконала свою ще одну давню мрію. Зменшила кінчик носа і видалила жир з  повіків, який набрякає вранці і в цілому нависає, роблячи «втомлений погляд». Знаю, що всі скажуть: «але ж і так було красиво». Так! Але я захотіла ще трохи краще. І дуже рада своїм рішенням,

каже Софія.

Зірка зізнається, що завжди хотіла зробити собі груди і ніс:

«Спочатку я кілька років мріяла, а потім вдалася в цю всю історію з « прийняттям себе ». Пам'ятаю, років з 12 у мене був комплекс з приводу носа. І років з 16 - грудей. До речі, дивно, але ж ніс раніше у мене дійсно був більше. Я хотіла за рахунок збільшення губ візуально зробити його менше. Зараз у мене період великих змін. Адже всі ми так чи інакше щось покращуємо. Робимо епіляцію, малюємо бровки, збільшуємо губки, носимо брекети в кінці кінців... Хірургія - той же тюнінг, тільки більш грунтовний. Так що питання з «прийняттям» дуже спірне. Я ні з чого не комплексую, а тільки щиро хочу виправити деякі моменти ».

Софія Стужук незадоволена новими грудьми. Фото: Інстаграм Стужук

Софія Стужук незадоволена новими грудьми. Фото: Інстаграм Стужук

Слава Камінська регулярно підколює губи

37-річна співачка регулярно робить уколи краси. І навіть показала процес в інстаграм-сторіс.

«Будуть губи, як у качки», - пожартувала вона.

Слава не приховує, що підправляє собі контур губ і прибирає мімічні зморшки на обличчі.

Раніше Камінська зізналася, що робила ліпосакцію, пластику носа і грудей.

Слава Камінська показала перетворення в Інстаграме. Фото: Інстаграм Камінської

Слава Камінська показала перетворення в Інстаграме. Фото: Інстаграм Камінської

Саша Бо збільшила груди до третього розміру

Блогерка Саша Бо збільшила груди: тепер вона володарка третього розміру. 26-річна зірка говорить, що відмовляла себе від операції, але не могла дивитися на свої фото в білизні без сліз.

«Я просто знаю, як це: мати пружний четвертий розмір під час грудного вигодовування, який плавно зменшується до нульової чашечки з пушап. Грудей, як такових, у мене не було, була шкіра, місцями з розтяжками, - розповідає Саша. - Зараз у мене чашечка D. Захотіла і зробила. У моєму житті все відбувається спонтанно і просто. Не можу сказати, що я стрибала від щастя після операції. Через 3 години я зняла бандаж, подивилася в дзеркало і розплакалася. Це ніби не я і не моє тіло. Але зараз ви самі можете бачити, як я кайфую від результату такого важливого рішення. Мене всі подруги просять показати, дати погладити і просять контакт хірурга. Ну і найважливіше, що я частіше стала дивитися в дзеркало, крутитися, танцювати і замовляти красиву білизну ».

За її словами, реабілітація пройшла легко, як і після ринопластики.

Саша Бо зробила ринопластику, а після збільшила груди. Тепер кайфує. Фото: Інстаграм Саші Бо

Саша Бо зробила ринопластику, а після збільшила груди. Тепер кайфує. Фото: Інстаграм Саші Бо

Анна Трінчер збільшила губи в третій раз

Нещодавно 20-річна актриса, співачка і блогерка Анна Трінчер збільшила губи в третій раз.

«Вони так натурально виглядають, що жоден візажист не може здогадатися, що у мене накачані губи», - вважає Трінчер.

Вперше зірка «Школи» зважилася виконати свою мрію - збільшити губи - в лютому. І якщо мама відреагувала на таке рішення дочки нормально, то бабуся була в шоці.

«Немов у тебе граната вибухнула в роті! У тебе що тут, пальма або мізки ?! Я цього не люблю, розумієш? Тобі Бог дав красу. Від Бога красива. Що ти себе спотворюєш? » - висловилася вона.

Також Трінчер зізнавалася, що хотіла б зробити свої груди більшими.

Анна Трінчер недавно збільшила губи в третій раз. Фото: Інстаграм Трінчер

Анна Трінчер недавно збільшила губи в третій раз. Фото: Інстаграм Трінчер