19 сiчня
Завантажити ще

Оля Полякова привітала молодшу дочку з першим ювілеєм: Люблю твоє личко, моя амазонка!

Оля Полякова привітала молодшу дочку з першим ювілеєм: Люблю твоє личко, моя амазонка!
Фото: FB\Оля Полякова.

Українська співачка Оля Полякова - мати двох чарівних дочок. Більше уваги в своїх соціальних мережах Полякова приділяє старшій - в її майже дорослому житті більше подій. Але обійти увагою перший "круглий" ювілей молодшої дочки артистка не могла. Вітальний пост Суперблондинка розмістила у Фейсбуці (пощастило - його саме відновили ) 5 жовтня.

"Перший ювілей у Алісочки! 10! Моя Амазонка! Така унікальна, смілива, чесна, безстрашна, гуморна, талановита дівчинка! Ти, як вітер, непередбачувана і свіжа, здатна своєю силою перевернути все на своєму шляху, завжди, з раннього дитинства, знаєш, чого ти хочеш, і інше не пропонувати", - написала зірка.

Полякова розмістила кілька нових фото Аліси і уточнила: щоб зробити та вибрати ці фото, треба було тисячу зробити з обличчям, яке не схвалило б суспільство.

"Але я схвалюю і люблю будь-яке твоє личко, бо в ньому вся ти, непокірна, творча, і самобутня,! Люблю тебе, мій коханий Валерчик", - згадала Полякова і про тата іменинниці.

[Sun_gallery_633086]

Оля Полякова з 2004 року заміжня за бізнесменом Вадимом Поляковим. У пари двоє дочок: 16-річна Марія і десятирічна Аліса. Маша відома як модель і робить значні успіхи як рок-музикантша, хоча маму лякає, що в репертуарі її групи є пісні з матом. Раніше співачка розповідала " КП" в Україні "про стосунки з дочками. У Аліси, на відміну від Маші, "завжди є своя думка і бажання". Із старшою доводиться радитися, а ось молодша завжди влаштує істерику і змусить батьків йти на поводу.