Завантажити ще

Доктор Комаровський обурений безвідповідальним ставленням українців до щеплень: Місця на кладовищах є, в лікарнях і моргах - немає

Доктор Комаровський обурений безвідповідальним ставленням українців до щеплень: Місця на кладовищах є, в лікарнях і моргах - немає
Фото: Instagram \Доктор Комаровський скрін відео.

Відомий український експерт Доктор Комаровський (педіатр Євген Комаровський) побоюється, що осіння хвиля COVID-19 в Україні віднесе багато життів, оскільки спалах захворюваності накладається на легковажне і безвідповідальне ставлення українців до вакцинації. Схвильований монолог Комаровський записав і розмістив на своїх сторінках в соцмережах 19 жовтня. Звернення до людей доктор назвав "Остання осінь" - йому здається, що для багатьох осінь 2021-го може стати останньою.

Ситуація хрінова, і хрінова - це м'яко сказано. Дуже важко вибирати слова. Лікарні забиті - це м'яко сказано. Якщо якийсь депутат говорить, що місця в лікарнях ще є, він бреше. На кладовищах місця ще є. У моргах місць вже немає. Черги санітарок з каталками в морги! - намалював жахливу картину Комаровський.

Доктор зазначає, що жертвами COVID-19 заповнені вже і судово-медичні морги: туди везуть тих, хто помирає вдома.

- І коли вони померли вдома, і їм не встигли зробити ПЛР, вони вмирають "не від ковіда", а нібито від пневмонії, - додає педіатр.

На цьому тлі, говорить Комаровський, виникає нова проблема: люди розуміють, що все-таки треба б зробити щеплення, але зробити щеплення вони вже не можуть, тому що вони купили сертифікат про вакцинацію, і їх тепер ніяк не вакцинувати. А 99% тих, хто в реанімації - вони якраз без щеплення. А половина тих, хто нібито щеплений, за оцінками Комаровського - люди з купленими сертифікатами.

- І на цьому тлі купа народу міркує про "віддалені наслідки вакцинації"... Один тип, щоб відправити батьків до Туреччини, купив їм сертифікати. І поховав маму з татом. Як він жити, гад, тепер буде? - наводить приклад безвідповідальності Комаровський.

Також доктор розповів про один пост Володимира Зеленського в соцмережах, історія з яким його здивувала.

- Президент викладає пост про те, що єдина можливість всім вам уникнути локдауну - це вакцинація і тільки вакцинація. І в коментарі приходять натовпи "розумників". І президент... прибирає пост, де його критикують. Я можу підтвердити, так і є: після кожного мого поста, де я пишу про вакцинацію, від мене відписуються від 2 до 5 тисяч осіб. Так відписуйтеся, якщо розуму у вас немає! - в серцях сказав Комаровський.

Тих же, у кого мізки є, доктор ще раз закликав приєднатися до кампанії з вакцинації.

Раніше Доктор Комаровський розписав симптоми і особливості штаму "Дельта" COVID-19. Також він повідомляв, чи допомагають цинк і вітамін С при коронавірусі. І нагадав, коли можна лікувати коронавірус вдома, а з якими симптомами потрібно лягати в лікарню (якщо там, звичайно, є місця).

В Україні 19 жовтня встановлений добовий антирекорд смертності з початку пандемії - 538 життів забрав COVID-19. П'ять областей країни знаходяться в червоній зоні карантину, ще чотири - на порозі червоної зони, а регіонів з "жовтим" рівнем епідбезпеки залишилося всього п'ять. За прогнозом НАН України, до кінця тижня захворюваність може зрости до 25-26 тисяч на добу.