2 жовтня
Завантажити ще

Валентина Семеренко не змогла закінчити гонку на Олімпіаді у Пекіні - зійшла з дистанції

Валентина Семеренко не змогла закінчити гонку на Олімпіаді у Пекіні - зійшла з дистанції
Фото: facebook.com/Валентина Семеренко

Українська біатлоністка Валентина Семеренко знялася 7 лютого з індивідуальних перегонів на Олімпіаді в Пекіні-2022. Валентина виконала першу стрільбу лежачи без промахів, у стрільбі стоячи вона припустилася однієї помилки.

Головний тренер збірної України Урош Велепець повідомив, що у Валентини трапився спазм і через це вона не змогла продовжити гонку. Межі траси вона не могла покинути самостійно - її виводили під руки.

Україну у цій гонці представляли Ірина Петренко, Юлія Джима та Валентина Семеренко. На гонку також була заявлена Дар'я Блашко, але вона сдала позитивний тест на коронавірус і перебуває на режимі самоізоляції. У підсумку Петренко фінішувала 11-ю, Джима замкнула десятку.

До цього українська біатлоністка Олена Білосюк (Підгрушна), капітан жіночої національної збірної, також захворіла на коронавірус і поки що не бере участі в Олімпіаді. У змішаній естафеті 5 лютого на першому етапі її замінила Семеренко та провалила стрільбу - пішла на три штрафні кола та передала естафету останній, 20-й.