17 липня
Завантажити ще

У ЗСУ спростували втечу мобілізованих засуджених з навчального центру на Чернігівщині

У ЗСУ спростували втечу мобілізованих засуджених з навчального центру на Чернігівщині
Фото: ілюстративне facebook.com/CherkasyTCK

Інформація про втечу мобілізованих засуджених з навчального центру «Десна» у Чернігівській області не відповідає дійсності. Про це повідомили в офіційному Telegram-каналі Сухопутних військ ЗСУ.

- Інформація про втечу колишніх засуджених, які долучились до лав Збройних сил України та проходять підготовку в одному із навчальних центрів, не відповідає дійсності. Всі колишні ув'язненні наразі проходять активну підготовку та готуються до виконання бойових завдань у своїх підрозділах, - йдеться у заяві.

У Сухопутних військах додали, що, “на жаль, деякі українські медіа поширили неперевірену та недостовірну інформацію, яка працює на ворога та дискредитує мобілізаційну кампанію”.

- Колишні засудженні вмотивовані, патріотично налаштовані, за власним бажанням долучились до лав ЗСУ. Скоро ми зможемо побачити їхню роботу на полі бою, - запевнили в ЗСУ.

Сухопутні війська також вимагають від медіа, що розповсюдили фейк, так само оперативно спростувати його.

  • Раніше 25 червня ЗМІ з посиланням на власні джерела повідомили, що з навчального центру «Десна» у Чернігівській області втекли шість увʼязнених, які погодились мобілізуватися. Вони нібито втекли у військовій формі та з озброєнням, про втечу попередили жителів прилеглих районів. 
  • 8 травня Верховна Рада ухвалила законопроєкт про добровільну мобілізацію засуджених.