17 липня
Завантажити ще

Особу захисника, якого обезголовили росіяни на Донеччині, встановили, - генпрокурор

Особу захисника, якого обезголовили росіяни на Донеччині, встановили, - генпрокурор
Фото: facebook.com/AndriyKostinUa

Особу обезголовленого українського військовослужбовця, голову якого знайшли у Волноваському районі, встановили. Про це 19 червня повідомив генеральний прокурор України Андрій Костін у своїх соціальних мережах.

- Щодо розслідування жорстокого вбивства захисника України на Донеччині, про яке стало відомо вчора. Встановлено особу загиблого. Наразі ми не можемо назвати його імені, адже тривають процедури для остаточного підтвердження його даних, - написав він.

Костін додав, що також ідентифікували російських командирів, потенційно відповідальних за обезголовлення українського захисника. Здійснюється комплекс заходів щодо перевірки цієї інформації.

- Цей факт є ще одним підтвердженням, що повна зневага до міжнародного права та загальнолюдської моралі - це державна політика країни-терориста росії. Кожен світовий лідер, який тисне руку путіну, повинен усвідомлювати, що тисне руку особі, яка толерує варварські вбивства, - заявив генеральний прокурор України.

  • 18 червня генеральний прокурор України Андрій Костін повідомив, що російські окупанти на Донеччині вбили шляхом обезголовлення українського військовослужбовця. За його даними, наказ не брати в полон віддали російські командири на рівні керівництва батальйону та роти окупаційних військ. За даними ЗМІ, голову на броньованому автомобілі виявили 17 червня українські військові під час аеророзвідки у Волноваському районі.
  • 9 квітня керівник Департаменту протидії злочинам, скоєним в умовах збройного конфлікту, Юрій Білоусов повідомив, що Офісу генерального прокурора відомо про 54 українських військовополонених, вбитих російськими окупантами.