Завантажити ще

США підтвердили участь у Саміті миру, проте не уточнили, чи буде там Байден

США підтвердили участь у Саміті миру, проте не уточнили, чи буде там Байден

Речниця Білого дому Карін Жан-П’єр заявила, що США підтвердили участь у Саміті миру в Україні, який відбудеться у червні в Швейцарії. При цьому вона не оголосила, хто саме приїде на зустріч від США, передає Голос Америки.

- Ми брали активну участь у кожному з попередніх українських мирних самітів. Уряд США бере в цьому участь. І ми будемо представлені у цьому майбутньому саміті, - заявила Жан-П’єр.

Але вона зазначила, що не знає, чи буде присутній на саміті сам президент США Джо Байден. Речниця Білого дому повідомила, що "не має більш конкретної інформації, якою може поділитись".

- Для нас важливо продовжувати переконуватись, що Україна має усі можливості, необхідні для захисту, а також для забезпечення справедливого та міцного миру, - завила вона.

  • У понеділок, 27 травня, президент України Володимир Зеленський перебував з офіційним візитом у столиці Іспанії Мадриді. На пресконференції із головою іспанського уряду Педро Санчесу він повідомив, що вже 90 країн підтвердили свою участь у Саміті миру, який відбудеться в Швейцарії в червні. 
  • Президент США Джо Байден має бути присутнім на Саміт миру в Швейцарії, його відсутності «буде аплодувати» російський диктатор Путін. Про це президент України Володимир Зеленський заявив під час пресконференції в Брюсселі.