17 червня
Завантажити ще

Міністр оборони Британії закликав Німеччину надати Україні Taurus і дозволити бити по Криму

Міністр оборони Британії закликав Німеччину надати Україні Taurus і дозволити бити по Криму
Фото: x.com/grantshapps

Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс закликав Німеччину надати Україні ракети Taurus і дозволити бити ними по Криму. Про це він сказав в інтерв'ю Sky News, повідомив РБК-Україна.

- Те, що я хотів би бачити, це всі наші партнери, включаючи Німеччину, які дійсно мають можливості надавати таку зброю великої дальності, але не дозволяють її використовувати в Криму, який є частиною України. Я думаю, що це те, що має статися в першу чергу, - заявив Шаппс.

Міністр оборони зазначив, що Британія була першою, хто дозволив Україні використовувати надану зброю для ударів по Криму. Грант Шаппс пояснив рішення країни тим, що Крим - це українська територія, яка була окупована Росією. Потім, за його словами, інші країни наслідували приклад Британії. Тому Шаппс закликав партнерів зробити те саме, зокрема Німеччину, яка могла б надати далекобійні ракети Taurus.

  • 1 березня російська пропагандистка Маргарита Сімоньян опублікувала 40-хвилинну розмову німецьких офіцерів, які обговорювали можливість поразки Кримського мосту німецькими далекобійними ракетами Taurus.
  • Канцлер Німеччини Олаф Шольц виступає проти передачі крилатих ракет Taurus Україні.