Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

У Німеччині розпочалася перевірка після нібито перехоплення РФ розмови генералів про Taurus

У Німеччині розпочалася перевірка після нібито перехоплення РФ розмови генералів про Taurus
Фото: pixabay.com

Міністерство оборони Німеччини розпочало перевірку повідомлень про можливе протизаконне перехоплення розмов високопоставлених офіцерів військово-повітряних сил. Раніше нібито запис розмови про плани знищення ракетами Taurus Кримського мосту з'явився у низці російських ЗМІ. Про це повідомляє Tagesschau та DPA.

Міноборони Німеччини відзвітували, що ініціювало перевірку за фактом можливого перехоплення повідомлень ВПС Німеччини, запевнивши, що вжило всіх необхідних заходів безпеки. При цьому у Бундестазі хочуть пояснень щодо ситуації, яка може загрожувати нацбезпеці. Хоча справжність самого запису нині ще підтверджено.

– Якщо ця історія виявиться правдою, це буде дуже проблематичний процес, – сказав голова комітету парламентського контролю Бундестагу Костянтин фон Ноц. - Виникає питання, чи це разова подія, чи це структурна проблема безпеки. Я очікую, що всю попередню інформацію буде негайно з'ясовано.

  • ЗМІ РФ напередодні поширили запис нібито розмови чиновників Бундесверу, в ході якої нібито обговорювали в теорії питання передачі Україні Taurus, і завдання ударів по цілях окупантів, зокрема по Кримському мосту.
  • Заступник голови комітету Бундестагу з контролю за розвідкою Родеріх Кізеветтер заявив, що вважає достовірними повідомлення про перехоплення Росією переговорів військово-повітряних сил.