21 травня
Завантажити ще

Байден продовжить користуватися TikTok попри можливу заборону платформи в США, - ЗМІ

Байден продовжить користуватися TikTok попри можливу заборону платформи в США, - ЗМІ
Фото: REUTERS/Elizabeth Frantz

Передвиборчий штаб Джо Байдена планує продовжувати використовувати TikTok попри те, що президент США підписав закон про можливу заборону соціальної мережі. Про це повідомили NBC News. Можлива заборона TikTok, якщо її материнська компанія в Китаї не продасть платформу, набуде чинності не раніше січня, а вибори президента США відбудуться у листопаді.

- TikTok - одне з багатьох місць, де ми піклуємося про те, щоб виборці бачили наш контент, - сказав представник передвиборчого штабу американського лідера.

Він додав, що передвиборчий штаб Байдена планує використовувати «всі інструменти, які має, щоб достукатися до молодих виборців там, де вони знаходяться», а також пообіцяв продовжувати використовувати «посилені заходи безпеки» під час користування TikTok.

Передвиборчий штаб Джо Байдена запустив власний TikTok @bidenhq у лютому. У ньому 306 тисяч підписників і 120 відеороликів. У суперника чинного президента Дональда Трампа немає акаунту на платформі. Другий представник передвиборчого штабу Байдена зазначив, що їхня цифрова діяльність виходить далеко за межі TikTok, і Facebook та Instagram є для охоплення виборців набагато важливішими.

24 квітня Джо Байден підписав закон, що дає материнській компанії TikTok ByteDance, що базується в Пекіні, дев'ять місяців на те, щоб продати додаток або він буде заблокований у США. Президент може відтермінувати заборону на 90 днів, якщо триватиме процес продажу.

У TikTok заявили, що оскаржуватимуть рішення американської влади у суді. Соціальна мережа назвала закон неконституційним та зазначила, що в США додатком користуються 170 мільйонів людей і сім мільйонів бізнесів. У TikTok запевнили, що інвестували мільярди доларів, щоб захистити дані користувачів та захистити платформу від зовнішнього впливу та маніпуляцій. 

  • У березні 2023 року міністрам британського уряду заборонили використовувати TikTok на робочих пристроях.
  • У квітні 2024 року п'ятий президент України Петро Порошенко завів TikTok та показав, як катається на байку.
Новини по темі: Новини США Джо Байден TikTok