25 травня
Завантажити ще

Порошенко продемонстрував у TikTok, як катається на мотоциклі, та розказав, що українці «багато чого про нього не знають»

Порошенко продемонстрував у TikTok, як катається на мотоциклі, та розказав, що українці «багато чого про нього не знають»
Фото: facebook.com/pogrebiskij

Народний депутат та п’ятий президент України Петро Порошенко завів собі сторінку в TikTok, на якій вже встиг показати, як катається на байку.  У підписі до відео політик також наголосив, що українці «багато чого про нього не знають».

- Вітаю. Ласкаво прошу Вас до моєї сторінки в ТікТокі. Байкерам особливе вітання. Слава Україні,  - заявив Порошенко у ролику.

На фейсбук-сторінці політика ніякої інформації про запрошення до нової сторінки політика немає. Проте відомо, що Порошенко є власником мотоцикла Honda, який купив у 2021 році за 433 тис. гривень.  

Крім того, підтвердженням того, що п’ятий президент України – байкер, є фото, розміщене на сторінці політика та волонтера Олександра Погребиського, на якому Порошенко зі своїм «залізним конем».

«Вогник вогник… Фото з до повномасшатбних часів", - підписав знімок Погребиський.

@poroshenko_official Привіт, це мій офіційний акаунт у TikTok. Ви ще багато про мене не знаєте) #порошенко #петропорошенко #мотоцикл #байк ♬ оригінальний звук - Петро Порошенко

  • 3 квітня Порошенко повідомив про плани балотуватися на наступних виборах президента України. Водночас він зазначив, що для проведення голосування спершу Україна має перемогти Росію у повномасштабній війні. Порошенко також хоче балотуватися ще й у депутати Європарламенту. Це, за його словами, він зробить після вступу України до ЄС. 
  • 31 березня журналісти Коротко про писали про те, чому Україна відмовилася від проведення президентських виборів. 

 

Новини по темі: Петро Порошенко TikTok