Завантажити ще

Безугла вирішила залишитися у фракції “Слуга народу” на прохання керівництва

Безугла вирішила залишитися у фракції “Слуга народу” на прохання керівництва
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

Народний депутат Мар'яна Безугла вирішила залишитися у фракції “Слуга народу” на прохання керівництва “не хитати ситуацію”, але у партію вона повертатися не буде. Про це Безугла заявила у своїх соціальних мережах у понеділок, 22 квітня.

- Вирішила залишитися у фракції Верховної Ради України СН, щоб не підводити Президента у важкі часи. Можна було б скандалити, вимагати, щоб одну саме мене відпустили, але навіщо. Якщо просять не хитати і так складну ситуацію. Не все, далеко не все, подобається, але спробую покращити, що в моїх силах. У партію Слуга Народу повертатися не буду, - написала вона у фейсбуці.

  • 11 січня Мар'яна Безугла заявила, що написала заяву на вихід з фракції та партії «Слуга народу». 6 лютого Безугла повідомила, що голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк задовольнила її заяву про вихід із партії.
  • 28 березня кілька опозиційних народних депутатів написали з посиланням на першого віцеспікера Верховної Ради Олександра Корнієнка, що йому не надходила заява про вихід Безуглої із фракції “Слуга народу”. Безугла після цього пояснила, що заяву “завернули" як "неправильно оформлену". Нардеп заявила, що її “не відпускають” і усі питання попросила направляти до керівництва фракції.
  • У січні та лютому Верховній Раді не вдалося розглянути питання усунення Безуглої з посади заступника голови Комітету з питань національної безпеки, оборони та розвідки. Декілька її колег зажадали цього після публічної критики головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.