Завантажити ще

Переспрямування коштів від телемарафону на ЗСУ є недоцільним, - Шмигаль

Переспрямування коштів від телемарафону на ЗСУ є недоцільним, - Шмигаль
Фото: mgukraine.com

Переспрямування коштів, які призначено для телемарафонів "Єдині новини" і телеканалу FreeДом, на фінансування закупівлі безпілотних літальних апаратів і пікапів для Збройних сил України є недоцільним. Таким чином прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив у відповідь на відповідну петицію, пише "Інтерфакс-Україна". 

- Оскільки забезпечення інформаційної безпеки є частиною державної політики у сфері національної безпеки і оборони, а реалізація єдиної інформаційної політики - пріоритетним питанням національної безпеки, то фінансування відповідних заходів є вагомою складовою протидії військовій агресії Російської Федерації проти України, зокрема в інформаційному просторі. Відповідно перерозподіл зазначених у петиції видатків шляхом їх спрямування на потреби інших складових сектору безпеки та оборони не є доцільним, - йдеться у відповіді Шмигаля.

Паралельно прем'єр зазначив, що уряд буде регулярно працювати над залученням та спрямуванням фінансових, матеріально-технічних та інших ресурсів, зокрема міжнародної допомоги, на задоволення потреб і підвищення спроможностей ЗС. 

  • 1 квітня петиція на сайті Кабінету міністрів із закликом переспрямувати кошти, призначені для телемарафонів "Єдині новини" і телеканалу FreeДом, на фінансування БПЛА та пікапів для Збройних сил України набрала необхідну для розгляду кількість голосів. 
  • 8 квітня Мінкультури підтвердило телеканалам, що берутьть участь у телемарафоні "Єдині новини", статус критично важливих для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Це означає, що вони мають бронювання 50% військовозобов'язаних.