Завантажити ще

Мінкультури підтвердило, що "Єдині новини" мають статус критично важливих в особливий період

Мінкультури підтвердило, що
Фото: mgukraine.com

Міністерство культури та інформаційної політики України підтвердило телеканалам, що приймають участь у телемарафоні "Єдині новини", статус критично важливих для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період. Про це пише Інтерфакс-Україна.

Таким чином всі ці заклади  мають бронювання 50% військовозобов'язаних. За даними Мінкульта, мова йде про такі  телеканали:

  • ТОВ "Ми-Україна" (телеканал "Ми-Україна"),
  • ТОВ "ТРК "Студія 1+1" (телеканал "1+1"),
  • ТОВ "МК ТРК" (телеканал ICTV),
  • ПрАТ "Телеканал "Інтер" (телеканал "Інтер"),
  • державне підприємство "Парламентський телеканал "Рада" (телеканал "Рада")
  • Акціонерне товариство "Національна суспільна телерадіокомпанія України" (телеканал "Суспільні новини").

Всі вони «відповідають критеріям підприємства, установи та організації, що є критично важливими для функціонування економіки та забезпечення життєдіяльності населення в особливий період, і підтвердило цей статус».

Крім того, подібний статус у 2024 році надано та підтверджено: представництву Британської телерадіомовної корпорації (ВВС), Українському національному інформаційному агентству "Укрінформ", ТОВ "Новий канал", ТОВ "Старлайн медіа", ТОВ "Телеканал СТБ", ТОВ "Хмарочос медіа", ТОВ "УНІАН ТБ", представництву Deutsche Welle, ПрАТ "ТК "ТЕТ", ТОВ "ТРК "НБМ", Національній спілці журналістів України та низці інших підприємств, установ та організацій у сфері відання Мінкультури.

  • У  січні 2024 року в. о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв заявив, що дуже мала частка людей, які виїжджають за кордон з листами сприяння від Міністерства культури і інформаційної політики, не повертається назад.  Він наголосив, що відносяться до тих, хто не повернувся, як «до очищення української культури».
  • Станом на лютий 2024 року в Україні було 143 підприємства, установи та організації у сфері культури та інформаційної політики, які є критично важливими для функціонування економіки й забезпечення життєдіяльності населення в особливий період.