Завантажити ще

У Москві підірвали машину ексспівробітника СБУ зрадника Василя Прозорова, його поранено

У Москві підірвали машину ексспівробітника СБУ зрадника Василя Прозорова, його поранено
Фото: t.me/shot_shot

У Москві підірвали Toyota Land Cruiser Prado колишнього співробітника СБУ Василя Прозорова. Він поранений, але вижив. Про це повідомив російський телеграм-канал SHOT.

Вибух стався у п'ятницю, 12 квітня, коли чоловік сів до автомобіля та увімкнув запалювання. Попередньо, спрацював саморобний вибуховий пристрій. У Прозорова пошкоджені ноги та ліва рука. Слідчий комітет РФ відкрив кримінальну справу про замах на вбивство.

Вибух стався на парковці біля житлового будинку на Коровинському шосе у Західному Дегуніному. Очевидці розповіли, що він був дуже потужним та гучним. Пошкоджено дві сусідні машини - BMW та Infiniti. Співробітники правоохоронних органів оглядають інші машини на паркуванні на наявність СВП.

  • Василь Прозоров став відомим після 25 березня 2019 року, коли дав пресконференцію у Москві. Він заявив, що працював у СБУ до 2018 року, а до цього з 2014 року передавав інформацію російським спецслужбам. Зокрема, Прозоров заявив про існування у Маріуполі «секретної в'язниці СБУ», яку називали «бібліотекою», а ув'язнених – «книгами».
  • СБУ у день пресконференції відреагувала на неї, підтвердивши факт роботи Прозорова в СБУ та повідомивши, що його було звільнено за систематичне вживання алкоголю на робочому місці та дискредитацію звання офіцера. Зрадника також закликали “пам'ятати долю Юди”.
  • Василеві Прозорову 48 років, він уродженець Бердянська. 2020 року опублікував книгу «Точка неповернення».