Завантажити ще

Радник Байдена Джейк Салліван унаслідок нещасного випадку отримав травму ребра

Радник Байдена Джейк Салліван унаслідок нещасного випадку отримав травму ребра
Фото: REUTERS/Denis Balibouse

Радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван отримав травму ребра  в результаті нещасного випадку. Через інцидент він змушений був відкласти заплановану поїздку до Саудівської Аравії, повідомив під час телефонного брифінгу координатор зі стратегічної комунікації Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі. Про це пише Європейська правда. 

За словами представника Білого дому, цього тижня Салліван планував відвідати Близький Схід, але поїздку відклали, оскільки радник президента «одужує від отриманої тріщини ребра, що трохи вплинуло на його здатність подорожувати".

- Причиною травми був незначний нещасний випадок. Це не було спричинено кимось та не було наслідком підлого вчинку чи чогось подібного, – зазначив Кірбі.

За його словами,  Салліван планує якнайшвидше повернутися до свого графіку.

Під час візита радник президента США з питань національної безпеки планував зустрітись зі спадкоємним принцом Мухаммедом бін Салманом, щоб обговорити зокрема нормалізацію відносин між Саудівською Аравією та Ізраїлем. Ці зусилля з нормалізації відносин призупинили на тлі війни Ізраїлю з ХАМАС після нападу терористичного угруповання в жовтні минулого року.

  • 19 березня Салліван заявив, що президент Франції Еммануель Макрон має повне право говорити про можливість відправки військ НАТО до України. За його словами, Вашингтон не може говорити за Макрона, але французький лідер продовжує публічно висловлювати свою думку. 
  • У вересні 2023 року Софі Лорен потрапила до лікарні після падіння у своєму будинку в Женеві. В результаті нещасного випадку кінодіва зламала стегно.