22 травня
Завантажити ще

Трамп викликав Байдена на «негайні дебати» - чинний президент США відреагував

Трамп викликав Байдена на «негайні дебати» - чинний президент США відреагував
Фото: REUTERS/Scott Morgan

Експрезидент США та кандидат на цей пост Дональд Трамп заявив про необхідність «негайних дебатів» з чинним американським лідером.  Як пише CNBC, про це політик заявив у понеділок. 

- Для блага нашої країни важливо, щоб ми з Джо Байденом обговорювали питання, які є життєво важливими для США та її громадян. Я закликаю до проведення дебатів будь-коли, будь-де, будь-як, – заявив Трамп, додавши, що волів би поговорити з Байденом «негайно».

Байден у відповідь сказав журналістам, що, скоріш за все, пану Трампу "більше нема чим зайнятися".

- Ну, на його місці я б теж хотів посперечатися із собою, – додав чинний президент США.

Видання наголосило, що Трамп раніше не брав участь у схожих заходах, що спричинило критику з боку колишнього кандидата Кріса Крісті, який у своїй рекламі назвав Трампа "куркою та невдахою".

  •  6 березня політикиня та ексгубернаторка Південної Кароліни Ніккі Гейлі заявила про вихід із президентської гонки. Вона була єдиною суперницею Дональда Трампа у передвиборчій кампанії Республіканської партії. 
  • 6 березня відомий бізнесмен, мільярдер та власник соцмережі Twitter (X) Ілон Маск заявив, що не планує давати кошти на передвиборчу кампанію жодному кандидату на виборах президента США. Таким чином Маск прокоментував зустріч із Дональдом Трампом, на якій, як писали ЗМІ, ймовірний кандидат у президенти міг просити мільярдера про фінансову підтримку.