18 червня
Завантажити ще

Ілон Маск заявив, що не дасть грошей на кампанію жодному з кандидатів у президенти США

Ілон Маск заявив, що не дасть грошей на кампанію жодному з кандидатів у президенти США
Фото: bloomberg.com

Відомий бізнесмен, мільярдер та власник соцмережі Twitter (X) Ілон Маск заявив, що не даватиме коштів на передвиборчу кампанію жодному кандидату на виборах президента США. Про це він написав у своїй соцмережі.

- Щоб бути гранично ясним: я не жертвую гроші жодному з кандидатів у президенти США, - написав він. Так Маск прокоментував зустріч із Дональдом Трампом, на якій, як писали ЗМІ, ймовірний кандидат у президенти міг просити мільярдера про фінансову підтримку.

При цьому, як пише Bloomberg, така позиція Маска не виключає пожертвувань на користь політичних комітетів (організацій зі спеціальним статусом у США, які збирають кошти на політичні кампанії) або на інші політичні цілі.

  • Раніше ЗМІ повідомили, що Дональд Трамп зустрівся 3 березня з Маском та кількома багатими донорами-республіканцями на тлі пошуку грошових вливань для своєї президентської кампанії.
  • Вибори президента США заплановані на 5 листопада 2024 року. Згідно з прогнозами, головними претендентами на кандидатство від демократів є президент Джо Байден, а від республіканців - Дональд Трамп.
  • Остання суперниця Трампа у Республіканській партії - Ніккі Гейлі - вибула з перегонів, практично забезпечивши експрезидентові номінацію від республіканців.