Завантажити ще

Республіканка Ніккі Гейлі заявила про вихід із президентських перегонів в США

Республіканка Ніккі Гейлі заявила про вихід із президентських перегонів в США
Фото: facebook.com/NikkiHaley

Ексгубернатор Південної Кароліни, представник Республіканської партії США Ніккі Гейлі офіційно оголосила про своє рішення вийти з президентських перегонів. Її вважали головною конкуренткою Дональда Трампа на кандидатство на посаду глави США. Про це повідомляє СNN.

– Я вдячна за підтримку, яку ми отримали з усієї нашої великої країни. Але тепер настав час призупинити мою кампанію. Я сказала, що хочу, щоб голоси американців були почуті. Я дотримуюся своїх слів і ні про що не шкодую, - зауважила вона. - Хоч я більше і не буду кандидатом, але не перестану використовувати свій голос для речей, у які вірю.

Таке рішення Гейлі ухвалила після того, як програла перші п'ять конкурсів висування кандидатів і всі, крім одного, праймеріз у "Супервівторок". Відкликаючи свою кандидатуру, політик надає можливість Дональду Трампу без перешкод знову балотуватися на посаду глави США.

  • Гейлі в ході "Супревівторка" 5 березня, коли праймеріз або кокуси одночасно пройшли у найбільшій кількості штатів, виграла лише у Вермонті. До цього  Гейлі обійшла Трампа у Вашингтоні, округ Колумбія.
  • Для того щоб стати кандидатом у президенти США від Республіканської чи Демократичної партій, спочатку потрібно перемогти на внутрішньопартійних праймерізах.
  • Офіційно кандидати у президенти визначаються на з'їздах партій улітку. Самі президентські вибори у 2024 році призначено на 5 листопада.