Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
Завантажити ще

Трамп звинуватив принца Гаррі у "зраді" королеви та пригрозив депортувати його із США

Трамп звинуватив принца Гаррі у
Фото: Anna Moneymaker/Chris Jackson/Getty Images

Колишній президент США Дональд Трамп натякнув, що може депортувати принца Гаррі, якщо його переоберуть на другий президентський термін. На конференції CPAC у Вашингтоні колишній лідер США зазначив, що має намір серйозно взятися за питання іммігрантів і "не захищатиме" сина британського короля, як Джо Байден. Про це повідомляє Daily Express.

- Я не став би його захищати. Він зрадив королеву. Це не можна пробачити. Він був би сам собою, якби це було в моїй владі, - сказав кандидат у президенти.

На думку Трампа, королівська родина була "занадто милостива" до Гаррі після того, "що він зробив". Експрезидент також злий на адміністрацію Байдена за те, що вона зберігає конфіденційність імміграційної заяви принца.

Коментарі Трампа пролунали через добу після того, як принц Гаррі став перед судом щодо того, чи не збрехав він в імміграційних документах у США про вживання наркотиків, у чому герцог розповів у своїх мемуарах "Запасний".

Напередодні фонд "Спадщина" висунув позов проти міністерства внутрішньої безпеки Байдена.
Співробітники фонду стверджують, що, згідно з імміграційним законодавством США, докази вживання наркотиків у минулому можуть бути використані як підстава для відмови у видачі візи. Сам Гаррі в інтерв'ю  програмі "Доброго ранку, Америка" розповів, що він "розглядав" можливість отримання громадянства США після відмови виконувати королівські повноваження.

Принц Гаррі та герцогиня Меган Маркл відмовилися від королівських повноважень у лютому 2021 року та переїхали жити до Каліфорнії разом із дітьми.

Новини по темі: Дональд Трамп Принц Гаррі