Завантажити ще

Нардепка Безугла вирішила відрахуватися з магістратури через пів року навчання

Нардепка Безугла вирішила відрахуватися з магістратури через пів року навчання
Фото: facebook.com/bezuhlamariana

Народна депутатка Мар'яна Безугла вирішила відрахуватися з магістратури КНУ імені Шевченка через пів року навчання. Про це вона повідомила у своєму фейсбуці. Безугла заявила, що присвятить весь час роботі у Верховній Раді та опублікувала список претензій до української освіти.

- Влітку я поступила до магістратури Київського національного університету імені Тараса Шевченка на навчання за спеціальністю 281 «Публічне управління та адміністрування». Програма «Парламентаризм та парламентська діяльність». За мету поставила систематизувати набутий досвід та розширити теоретичне підґрунтя. Форма навчання заочна. Часу відвідувати лекції не було, графік спланований так, що лекції і семінари всі виключно онлайн, плануються на ранок і середину дня. Тобто, щоб активно брати участь, треба «академвідпустку» чи халтурити на основній роботі, - розповіла нардепка. 

Окрім незручного часу лекції, Безуглій не сподобалася їхня якість, відсутність “зворотнього звʼязку” та індивідуального графіка складання іспитів.

- Спостерігаючи, як у війну «успішно» захищаються народні депутати і генерали, і розуміючи, що це можливо тільки якщо «домовитись» і «зроблять», або займатися собою замість держави, я вирішила забрати документи і припинити навчання… Надалі сконцентруюсь виключно на роботі нардепа у війну, - додала вона.