Array ( [0] => 2829 [1] => 2836 [2] => 2850 [3] => 2860 [4] => 2871 [5] => 2883 [6] => 2890 [7] => 2898 [8] => 2921 ) 1
0
24 квiтня
Завантажити ще

Зеленський: Ми повинні привчити Росію поважати інших

Зеленський: Ми повинні привчити Росію поважати інших
Фото: president.gov.ua

Світ повинен змусити Росію шукати шлях до миру та припинення війни. Про це сказав президент України Володимир Зеленський на відкритті Міжнародної виставки "Перехрестя: 1000 років спільної історії Швеції та України".

- Ми маємо зміцнити наші союзи та альянси, щоб вони були реально здатними захищати життя і в сучасну епоху, і в майбутньому. Щоб XXI століття все ж таки відрізнялося від ХІХ чи ХVII – відрізнялося саме миром. Надійним миром. Тривалим миром. Миром, який не зруйнує жоден реваншист...Ми повинні привчити Росію поважати інших. Ми маємо змусити її шукати шлях до миру. І це можливо. Памʼятаймо: в історію входять не ті, кому було легко і хто змирився, а ті, кому було складно, але вони вистояли, - сказав Зеленський.

  • 16 лютого Зеленський перебуває з робочим візитом у Німеччині. Під час робочої поїздки очільник країни планує провести переговори з федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом і президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном, повідомляється в Офісі президента. 
  • У січні поточного року голова України  виступив зі спеціальним зверненням перед учасниками Всесвітнього економічного форуму в швейцарському Давосі. Він заявив, що Володимир Путін вкрав принаймні 13 років миру - з початку війни в Сирії, та закликав світ змінитися.